Dodatkowa paczka GB w UE w Magenta Moments od T-Mobile

Podróżuj do woli w te wakacje! Złap dodatkową paczkę GB w UE oraz przydatne, wakacyjne, magentowe gadżety w programie Magenta Moments od T-Mobile

Pakiet GB w UE od T-Mobile (lipiec 2024)

Dla tych, którzy planują wakacyjne podróże, i tych, którzy potrzebują dodatkowego pretekstu, by ruszyć w drogę: tego lata T-Mobile przygotował specjalne oferty dla swoich klientów. W programie Magenta Moments czeka na nich dodatkowy zapas gigabajtów do wykorzystania w Unii Europejskiej oraz kolorowe zawieszki do bagażu. To wszystko (i wiele więcej) można błyskawicznie odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile”!

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: T-Mobile obniża ceny usług roamingu na świecie w strefach 1B i 2

Dla uczestników programu Magenta Moments przygotowano specjalny prezent, który pozwoli im poczuć się jak prawdziwy VIP i doświadczać świata jeszcze #BARDZIEJ! Skorzystają z niego zarówno klienci abonamentowi, jak i ci, którzy wybrali ofertę Mix albo na kartę.

Spakuj dodatkową porcję internetu i ruszaj w drogę

Na klientów oferty abonamentowej czeka dodatkowy, bezpłatny pakiet 1 GB w roamingu w Unii Europejskiej (strefa 1A) na 30 dni, który można aktywować do końca sierpnia 2024 roku. Z kolei dla klientów korzystających z oferty na kartę lub Mix przygotowaliśmy dodatkowy, bezpłatny pakiet 5 GB w roamingu na terenie Unii Europejskiej (strefa 1A), który chętni uruchomią do końca lipca 2024 roku. Również w tym przypadku bonusowe gigabajty pozostaną ważne przez 30 dni. Jak skorzystać z prezentu? To proste: wystarczy wejść do aplikacji „Mój T-Mobile” do zakładki Moments, odblokować ofertę i kliknąć „Chcę zrealizować teraz”. Następnie wybrać właściwy pakiet – 1 GB lub 5 GB w UE na 30 dni i potwierdzić aktywację.

Zadbaj o swój bagaż

Oczywiście podczas podróży warto zadbać też o bezpieczeństwo i odpowiednie oznakowanie swojej walizki czy torby. Dlatego od 11 lipca w Programie Magenta Moments ruszamy ze specjalną ofertą, w ramach której magentowe Serca można wymieniać na kolorowe, funkcjonalne zawieszki do bagażu. Wyposażone są w adresownik, dzięki czemu z łatwością można zidentyfikować swoją walizkę na lotnisku, dworcu, czy w hotelu. 

Aby skorzystać z oferty wystarczy odblokować ofertę za 10 Serc w aplikacji, udać się do wybranego punktu sprzedaży T-Mobile, poinformować pracownika sklepu o chęci skorzystania z oferty, podać kod i odebrać 2 zawieszki. A potem pozostaje już tylko spakować się na wymarzoną podróż! Kod można wykorzystać do 31 sierpnia lub do wyczerpania puli zawieszek w wybranym punkcie sprzedaży. 

Szczegółowe opisy i regulaminy dostępne są w aplikacji „Mój T-Mobile” w Programie Magenta Moments.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska