Więcej sposobów na budowanie uroczych miasteczek w „Outlanders 2”

Gra mobilna „Outlanders 2” od Pamelo Games wprowadza do Apple Arcade nowe, gorące i zimne środowiska budowania miast.

„Outlanders 2: Second Nature” Pamelo Games
„Outlanders 2: Second Nature” Pamelo Games

Tytuł Outlanders 2: Second Nature to obok Punch Kick Duck+ i Zen Koi Pro+ jedna z trzech nowych gier dostępnych teraz w ramach usługi Apple Arcade. Outlanders 2 to gra strategiczna polegająca na budowaniu miast, oferuje nowym graczom nowe tropikalne i zimowe środowiska do zabudowy, znacznie więcej zasobów do pracy i więcej wyzwań.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Odkryj kameralny nastrój gry Outlanders

Zamiast płacić indywidualnie za gry lub męczyć się z robieniem zakupów w aplikacji w „bezpłatnych” grach, Apple Arcade oferuje ponad 200 opcji za pojedynczą miesięczną opłatą. Dodatkowe gry debiutowały w serwisie co tydzień, ale nowsza strategia zakłada, że ​​nowe tytuły będą uruchamiane co miesiąc w tym samym czasie.

Budowanie miast to popularny gatunek, stąd też oryginalny Outlanders z 2019 roku ​​to ogromna dawka zabawy – czasami frustrująca i wytrącająca z równowagi, ale także niezwykle satysfakcjonująca. Zrobiono to na tyle dobrze, że uzasadniona jest kontynuacja – Outlanders 2.

„Nowe, odważne pokolenie obcych jest gotowe odmienić życie na Rubieżach, stosując nowe podejście do budowania i przetrwania ekosystemu bardziej tętniącego życiem niż kiedykolwiek wcześniej” – mówi twórca, niezależne studio Pomelo Games z Urugwaju.

Ekran z gry „Outlanders 2: Second Nature”
Ekran z gry „Outlanders 2: Second Nature”

Oprócz całkowicie odnowionej grafiki, Outlanders 2: Second Nature oferuje nowe biomy Tropiclands i Winterlands ze zdarzeniami pogodowymi oraz dwukrotnie większą niż wcześniej liczbą budynków i zasobów.

Zawiera także tryb kampanii z 21 poziomami w momencie premiery oraz tryb wyzwań aktualizowany co dwa tygodnie.

Outlanders 2: Second Nature jest już dostępne w App Storze dla abonentów Apple Arcade. Można w nią grać na iPhonie, iPadzie, komputerze Mac i Apple TV oraz obsługuje zewnętrzne kontrolery gier.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store | Pamelo Games