Robot odkurzający EZVIZ RE4 Plus z nominacją do European Green Award

EZVIZ otrzymał swoją pierwszą nominację do prestiżowej European Green Award za robota sprzątająco-mopującego RE4 Plus, który doskonale odzwierciedla zaangażowanie firmy w rozwijanie produktów dla bardziej ekologicznego stylu życia.

Robot odkurzający EZVIZ RE4 Plus z nominacją do European Green Award

Urządzenie EZVIZ RE4 Plus to wielofunkcyjny robot, który dokładnie czyści zarówno dywany, jak i twarde nawierzchnie. Zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju, ten model robota wykorzystuje materiały z recyklingu, m.in. do produkcji jego tylnej płyty użyto ekwiwalentu 16 plastikowych butelek. Co więcej posiada on duży worek na kurz wykonany z materiałów nietworzywowych, który może służyć aż 90 dni.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Ascender to pierwszy robot odkurzający, który porusza się po schodach!

European Green Award to nagroda non-profit, która wyróżnia firmy i osoby, które osiągnęły wyjątkowe wyniki w dziedzinie zrównoważonego rozwoju w Europie. W tym roku tylko 15 wybitnych produktów, projektów i osób otrzymało nominację, a 5 z nich zdobyło tę prestiżową nagrodę.

EZVIZ, znany ze swojego wiodącego na rynku asortymentu inteligentnych kamer bezpieczeństwa, od 2022 roku zaangażował się w produkcję inteligentnych robotów sprzątających z przetworzonych tworzyw sztucznych w ich konstrukcji. Seria autonomicznych robotów RE4 odgrywa również ważną rolę w inicjatywie EZVIZ Green, promując technologię przyjazną dla natury i podnosząc świadomość ochrony środowiska. Dochody z modelu RE4 Plus zostaną częściowo wykorzystane na rzecz Globalnego Lasu EZVIZ, który pomaga sadzić drzewa w krajach na całym świecie, aby zwalczać degradację ziemi i zmiany klimatyczne.

Automatyczna wydajność czyszczenia zaprojektowana z myślą o zrównoważonym rozwoju

RE4 Plus to kompleksowe rozwiązanie dla właścicieli domów, którzy chcą pełnej funkcjonalności za pośrednictwem jednego opłacalnego zakupu. Robot potrafi wykonać wiele zadań sprzątania jednocześnie. Dzięki imponującej mocy ssania do 4000 Pa, skutecznie zbiera kurz, sierść zwierząt, a nawet uporczywe zabrudzenia. Dodatkowo automatycznie zwiększa moc ssania, dokładnie oczyszczając dywany. Aby uzyskać efekt podłogi bez skaz, użytkownicy mogą zainstalować ścierkę mopującą, która pomaga usuwać uporczywe plamy i lepkie zabrudzenia przy stałym ciśnieniu. Do tego celu można również wykorzystać zbiornik na czystą wodę o pojemności 300 ml.

Niezwykle przydatna funkcja automatycznego opróżniania wyróżnia RE4 Plus spośród konkurencyjnych modeli na rynku. Kiedy robot wraca do stacji ładowania, przesyła cały zebrany kurz do centralnej worka na śmieci w dokach. Worek ma pojemność 4 litrów i wypełnia się przez 90 dni, co oznacza potrzebę ręcznego usuwania brudu z pojemnika jedynie raz na 3 miesiące. Co więcej, materiał, z którego wykonany jest worek na kurz w modelu RE4 Plus, jest bardziej przyjazny dla środowiska, pomagając użytkownikom ograniczyć zużycie plastiku jednorazowego użytku.

Robot odkurzający EZVIZ RE4 Plus z nominacją do European Green Award

RE4 Plus to inteligentny robot sprzątający, który jest wyposażony w zaawansowany czujnik LDS LiDAR oraz detektory podczerwieni. Dzięki tym technologiom precyzyjnie mapuje Twoje mieszkanie, skutecznie unika przeszkód i efektywnie planuje trasy sprzątania. Co wyróżnia RE4 Plus? Jego elastyczność! Reaguje on intuicyjnie na potrzeby użytkowników i dostarcza im spersonalizowane doświadczenia sprzątania. Za pomocą kilku kliknięć w aplikacji EZVIZ, użytkownicy mogą tworzyć mapy obszarów o wysokiej precyzji, ustawiać preferencje sprzątania dla konkretnych obszarów i dostosowywać harmonogramy sprzątania.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: EZVIZ Polska