OnePlus uchyla rąbka tajemnicy o premierowych urządzeniach z 2024 roku

OnePlus ujawnił więcej szczegółów na temat nowych produktów w swoim portfolio, które zostaną zaprezentowane 16 lipca 2024 r. w trakcie Summer Launch Event odbywającego się w Mediolanie.

Nowości OnePlus – Summer Launch Event 2024 - zpowiedź

Podczas wydarzenia zadebiutuje OnePlus Nord 4 – pierwszy smartfon w erze 5G z metalową obudową, będący najsmuklejszym urządzeniem z serii OnePlus Nord. Jego grubość wynosi 7,99 mm. Marka zaprezentuje także tablet OnePlus Pad 2, słuchawki OnePlus Nord Buds 3 Pro oraz zegarek OnePlus Watch 2R.

OnePlus Nord 4

Już 16 lipca br. zadebiutuje OnePlus Nord 4, którego grubość wynosi 7,99 mm. Będzie tym samym najcieńszym smartfonem z serii OnePlus Nord w historii. Ponadto to pierwszy smartfon w erze 5G z całkowicie metalową obudową, przywracający do świata mobilnego klasyczną wytrzymałość oraz wyrafinowane wykończenie z aluminium.

OnePlus Nord 4
OnePlus Nord 4

OnePlus Nord 4 został stworzony przy użyciu kilku najnowocześniejszych technik – m.in. grawerowanie nanolaserem, a także ma zupełnie nową konstrukcję anteny. Tym samym OnePlus kontynuuje swoją misję, zgodnie z którą marka dostarcza użytkownikom flagowe technologie w przystępnych cenach. 

OnePlus Pad 2

Do rodziny tabletów od OnePlus, na którą do tej pory składały się dwa modele: OnePlus Pad i OnePlus Pad Go, dołącza OnePlus Pad 2. Bazuje on na solidnych fundamentach swoich poprzedników. Dzięki lekkiej konstrukcji i ekranowi o proporcjach 7:5 użytkownicy skorzystają z niego z dowolnego miejsca. Premierowy tablet będzie również wyposażony w najnowszą technologię AI i topowy w branży procesor.

OnePlus Pad 2
OnePlus Pad 2

OnePlus Nord Buds 3 Pro

OnePlus Nord Buds 3 Pro to najnowsze słuchawki z serii OnePlus Nord Buds, które zapewniają wysokiej jakości technologię audio w niższej cenie niż kiedykolwiek wcześniej. Charakteryzują je wysokiej klasy basy, a także aktywna redukcja szumów, która blokuje niepożądany hałas.

OnePlus Nord Buds 3 Pro
OnePlus Nord Buds 3 Pro

OnePlus Watch 2R

OnePlus Watch 2R to następca udanego OnePlus Watch 2, który został wprowadzony na rynek z przełomową architekturą z dwoma silnikami (ang. Dual-Engine Architecture). Podobnie jak OnePlus Watch 2, premierowy smartwatch oferuje 100-godzinny czas pracy na baterii. Będzie także wyposażony w funkcję śledzenia kondycji użytkownika, co pozwoli uzyskać jak najdokładniejsze wyniki podczas ćwiczeń.

OnePlus Watch 2R
OnePlus Watch 2R

Premiera również online

OnePlus Summer Launch Event odbędzie się 16 lipca 2024 roku i będzie transmitowany na żywo na kanale YouTube OnePlus.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: OnePlus