Mysz Logitech G309 z technologią LIGHTSPEED dla graczy

Dzięki opatentowanym technologiom, innowacjom nowej generacji i najnowocześniejszej konstrukcji, Logitech G309 LIGHTSPEED wprowadza bezprzewodowe granie do mainstreamu.

Mysz gamingowa Logitech G309 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse

Marka Logitech G specjalizująca się w dziedzinie technologii i sprzętu do gier, zaprezentowała Logitech G309 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse, wysokiej jakości mysz z podwójną łącznością bezprzewodową, precyzyjnym śledzeniem i niezawodną wydajnością w nowo zaprojektowanej obudowie dla wszystkich.

➔ ZOBACZ TEŻ: Recenzja Logitech Keys-To-Go 2: cienka klawiatura bezprzewodowa idealna w podróży

Gracze są świadomi, że ich sprzęt musi zapewniać wydajność, komfort i niezawodność, aby mogli grać jak najlepiej. W przypadku myszy gamingowych oznacza to bezprzewodową wydajność z niskim opóźnieniem, precyzyjną kontrolę i płynną synchronizację z ruchami, szczególnie biorąc pod uwagę wymagane tempo i zwinność. 

Mysz do gier G309 LIGHTSPEED jest kompatybilna z POWERPLAY, co pozwala graczom na zasilanie G309 bez baterii AA w środku, jeśli zaopatrzą się w bezprzewodowy system ładowania Logitech G PowerPlay, który jest sprzedawany oddzielnie. Zmniejsza to wagę o 18 g (waga baterii alkalicznej). 

Wyposażona w niezwykle energooszczędny czujnik HERO 25K, mysz G309 oferuje ponad 300 godzin ciągłej rozgrywki z szybkością raportowania 1 ms w trybie LIGHTSPEED na jednej baterii alkalicznej AA. Po przełączeniu na tryb Bluetooth, żywotność baterii wynosi ponad 600 godzin na jednej baterii alkalicznej AA.

Nawet z tak dużą ilością technologii w środku, mysz Logitech G309 LIGHTSPEED nie jest ciężka ani nieporęczna. Jest wytrzymała, a jednocześnie kompaktowa i lekka, ważąc zaledwie 86 gramów z baterią alkaliczną AA i 68 gramów bez baterii alkalicznej AA w połączeniu z POWERPLAY. 

Mysz gamingowa Logitech G309 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse
Mysz gamingowa Logitech G309 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse

Mysz Logitech G309 LIGHTSPEED wykorzystuje wyjątkową technologię bezprzewodową LIGHTSPEED firmy Logitech G, zapewniającą wysoką wydajność w grach, która jest większa niż w przypadku większości myszy przewodowych. Dzięki połączeniu bezprzewodowej wydajności LIGHTSPEED z czujnikiem HERO 25K firmy Logitech G, mysz G309 jest w stanie osiągnąć wydajność nowej generacji, zapewniając jednocześnie wyjątkową szybkość reakcji i dokładność, 400 IPS i czułość do 25 600 DPI, bez akceleracji i wygładzania. 

Ponadto bezprzewodowa technologia LIGHTSPEED pozwala graczom na podłączenie dwóch urządzeń LIGHTSPEED do jednego odbiornika za pomocą narzędzia do parowania urządzeń w G HUB. Gracze mogą wybrać obsługę G309 LIGHTSPEED za pomocą tego samego odbiornika, co klawiatura do gier Logitech, w tym niedawno ogłoszona klawiatura do gier Logitech G515 TKL LIGHTSPEED. 

Mysz gamingowa Logitech G309 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse
Mysz gamingowa Logitech G309 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse

G309 LIGHTSPEED jest wyposażona w hybrydowe przełączniki optyczno-mechaniczne LIGHTFORCE zapewniające niesamowitą szybkość, niezawodność i precyzyjne uruchamianie z wyraźną reakcją. LIGHTFORCE wykorzystuje galwaniczne części stykowe w przełączniku, które działają tak samo jak przełączniki mechaniczne, aby zachować to wyraźne uczucie. Wyzwalacze optyczne i mechaniczne zostały zaprojektowane zgodnie, zapewniając najwyższą wydajność w grach. Przełączniki hybrydowe LIGHTFORCE zapewniają niezawodne, ultra-niskie opóźnienia aktywacji optycznej w połączeniu z najlepszymi atrybutami wyraźnych, dotykowych kliknięć mechanicznych.

Cena i dostępność

Dostępna w kolorze czarnym i białym bezprzewodowa mysz do gier Logitech G309 LIGHTSPEED będzie dostępna 9 lipca 2024 roku w sugerowanej cenie detalicznej 359 zł.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Logitech G