Apple przygotowuje małą aktualizację iOS 17.5.2 dla iPhone’a

Drobne uaktualnienie iOS 17.5.2 z poprawkami błędów i stabilności może trafić niebawem na iPhone’y.

iOS 17.5.2 - ikona na ekranie iPhone'a

Jak wynika z wpisu udostępnionego dzisiaj przez anonimowego autora na X, Apple przygotowuje się do wydania niewielkiej aktualizacji iOS 17.5.2 dla iPhone’a. Osoba, która podała informację, ma konto prywatne, ale okazało się, że jest to niezmiennie dokładne źródło podające informacje o nadchodzących aktualizacjach systemu iOS. Ostatnia stabilna wersja systemu iOS 17.5.1 została wydana przez firmę Apple niemal dwa miesiące temu – 21 maja 2024 roku.

Nic nie wiadomo na temat zawartości aktualizacji iOS 17.5.2 poza tym, że osoba podająca tę informację twierdzi, że aktualizacja będzie miała numer kompilacji 21F101. Jednak aktualizacja prawie na pewno będzie niewielka, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Apple skupia się teraz na testach beta systemu iOS 18. Użytkownicy iPhone’a, którzy nadal korzystają z systemu iOS 17, mogą spodziewać się, że aktualizacja będzie zawierać poprawki błędów i/lub poprawki zabezpieczeń.

Nie jest jasne, kiedy iOS 17.5.2 zostanie udostępniony publicznie, ale aktualizacje ujawnione przez tego informatora są zazwyczaj dostępne w ciągu kilku tygodni od opublikowania w mediach społecznościowych, więc prawdopodobnie uaktualnienie pojawi się jeszcze w lipcu.

iOS 17.5.2 zostanie wydany przed iOS 17.6 i iOS 18, które pozostają w fazie testów beta. Druga wersja beta systemu iOS 17.6 została udostępniona programistom i publicznym testerom wersji beta w zeszłym tygodniu, natomiast trzecia wersja beta systemu iOS 18 została udostępniona programistom wczoraj. Na razie nie odkryto żadnych większych zmian pod iOS 17.6.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Macrumors