„Teeny Tiny Town” z dużą urodzinową aktualizacją!

Ciesz się naszą rocznicą dzięki dwóm aktualizacjom w jednym: futurystyczny motyw science-fiction i tętniące życiem dzielnice!

Urodzinowa aktualizacja gry „Teeny Tiny Town”

Logiczna gra mobilna Teeny Tiny Town od Short Circuit Studio świętuje właśnie roczek. Gra ma innymi bardzo uczciwy model płatności, ponieważ pobieranie aplikacji jest bezpłatne i nawet bez wydawania pieniędzy, Teeny Tiny Town jest świetną zabawą. Jednocześnie można w dowolnym momencie aktywować pełną wersję bez reklam za 19,99 zł.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Euclidean Lands – połączenie kostki Rubika i strategii

Zanim przejdziemy do omówienia dużej aktualizacji gry do wersji 2.0, warto krótko wyjaśnić o co chodzi w Teeny Tiny Town. W tej przemiłej grze tworzysz własne małe miasteczko i zawsze musisz połączyć ze sobą trzy takie same obiekty. Z trzech krzewów powstaje jodła, z trzech jodeł powstaje tartak, a z trzech tartaków drewno. Następnie z trzech drewnianych pól powstaje rustykalna chata. W dalszej kolejności powstaje wygodny dom, budynek mieszkalny i większy budynek mieszkalny. Dzieje się tak, dopóki nie stworzysz wspaniałego małego miasteczka.

Aby uczcić pierwszą rocznicę gry, pod koniec czerwca pojawiła duża aktualizacja zawierająca nową zawartość. Jeśli podoba Ci się szczególnie nowoczesny styl, możesz teraz użyć na przykład motywu Sci-Fi, który wykorzystuje futurystyczne obiekty i budynki – lub po prostu pozostać przy klasyce.

Udoskonalono także i tak już bardzo atrakcyjną grafikę Teeny Tiny Town. Pojawiły się nowe efekty wizualne, takie jak samochody i owce poruszające się po mieście. Chmury teraz również się poruszają, a poprawioną atmosferę uzupełnia szereg nowych efektów dźwiękowych.

Ekrany z gry „Teeny Tiny Town”
Ekrany z gry „Teeny Tiny Town”

Z mojego punktu widzenia jest to nawet trochę zaskakujące, że Teeny Tiny Town ma obecnie tylko 4,4 z 5 możliwych gwiazdek. Jednym z powodów jest prawdopodobnie nowa grafika, która nie przez wszystkich została dobrze przyjęta. Jeśli wolisz, możesz teraz wrócić do starego wyglądu w ustawieniach.

Grę Teeny Tiny Town pobierzesz ze sklepów App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store | Appgefahren