„Gypsy Rose Blanchard: życie od nowa” od 11 lipca na Crime+Investigation Polsat

Już 11 lipca na antenie Crime+Investigation odbędzie się premiera programu „Gypsy Rose Blanchard: życie od nowa”, przedstawiającego dalsze losy Gypsy Rose, która pod koniec 2023 roku wyszła na wolność.

Gypsy Rose Blanchard: życie od nowa

Z czym będzie musiała zmierzyć się młoda kobieta po opuszczeniu więzienia i uwolnieniu się od matki? Serial dokumentalny Gypsy Rose Blanchard: życie od nowa będzie emitowany od 11 lipca 2024 roku w czwartki o 22:00 na kanale Crime+Investigation Polsat.

Gypsy Rose Blanchard: życie od nowa to kontynuacja programu Wyznania zza krat: Gypsy Rose Blanchard i przedstawia pierwsze miesiące życia Gypsy Rose Blanchard po zwolnieniu z więzienia.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Serial „The Act” już 21 marca w HBO GO

Widzowie będą mieli okazję śledzić losy 32-latku od 28 grudnia 2023 roku, czyli tuż przed wyjściem na wolność. Będą świadkami pełnych emocji spotkań z najbliższymi i zderzenia z rzeczywistością. Jak młoda kobieta poradzi sobie na wolności? Jak zareaguje na sławę i pościg paparazzich? Czy jej małżeństwo będzie równie udane bez więzienia w tle? 

Gypsy zaczynając nowe życie nie kryje swoich obaw. Będąc zależną od matki przez całe swoje życie, martwi się o to, co może wnieść do swojego małżeństwa z Ryanem. Po trzydziestu latach spędzi czas z Rodem jak córka z ojcem. Gypsy zmierzy się także ze swoją przeszłością.

Gypsy Rose Blanchard: życie od nowa

W nowej serii 32-letnia Gypsy zdradzi więcej szczegółów na temat swojej matki, jej obsesyjnej kontroli i znęcania się nad córką.

„Gypsy Rose Blanchard: życie od nowa” – odcinki:

  • Odcinek 1. Cały świat obserwuje w napięciu, a rodzina z niecierpliwością wyczekuje ponownego spotkania z Gypsy Rose Blanchard, która zostaje zwolniona z więzienia po ośmiu i pół roku odsiadki za udział w zabójstwie matki.
  • Odcinek 2.  W obawie o naruszenie warunków zwolnienia Gypsy stara się rozwiązać problemy z prokuratorem. Ryan kwestionuje motywy Kristy, gdy odkrywa, że utrzymywała kontakt z byłym narzeczonym Gypsy, Kenem.
  • Odcinek 3. Podczas zwariowanej podróży do Nowego Jorku Gypsy stawia czoła nowo zdobytemu statusowi celebrytki. Zastanawia się jednak, czy nadaje się do życia w świetle reflektorów.
  • Odcinek 4. Po wyjeździe prasowym i improwizowanym miesiącu miodowym w Nowym Jorku Gypsy i Ryan wybierają się do domu rodzinnego kobiety w Cut Off w Luizjanie, by zmierzyć się z jej wspomnieniami.
  • Odcinek 5. By wzmocnić swoją relację, Gypsy i Ryan decydują się na zaadoptowanie szczeniaczka o imieniu Pixie. Jednak, gdy Gypsy wyznaje Mii, że prawdopodobnie jest w ciąży, życie pary się komplikuje, a Mia błaga kobietę, by ta coś zrobiła w tej sprawie.
  • Odcinek 6. Gypsy przez całe swoje życie nie czuła się dobrze ze swoim wyglądem, dlatego w końcu zamierza coś w nim zmienić. Jednocześnie na światło dzienne wychodzą kompleksy Ryana. Rod jest zazdrosny o czas, jaki inni ludzie spędzają z jego córką.
  • Odcinek 7. Podczas samotnej podróży do Cut Off Gypsy dostaje od Ryana wiadomość, która stawia ich związek na równi pochyłej. Ponadto dzwoni do niej kurator sądowy w sprawie mediów społecznościowych, przez co kobieta obawia się, że wróci do więzienia.
  • Odcinek 8. Po pełnym emocji pożegnaniu z Pixie Gypsy przyzwyczaja się do życia, jakiego nigdy nie udało jej się zaznać z Rodem i Kristy. Kobieta wciąż jest rozdarta między porozmawianiem z Ryanem a wyznaniem uczuć Kenowi, co wywołuje internetowe plotki.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: