Zdobądź gratisy i zniżki w Pokémon GO, wymieniając zdobyte punkty Google Play

Firmy Google, Niantic i 100 Thieves w ramach współpracy oferują wymianę punktów Play Points na wyjątkowe bonusy i nagrody w grze Pokémon GO.

Pokémon GO Fest 2024 for Google Play Points
Pokémon GO Fest 2024 for Google Play Points

Użytkownicy Androida mogą zdobywać punkty Google Play, kupując płatne aplikacje, filmy, książki lub elementy w aplikacjach, a także wypróbowując polecane bezpłatne gry i aplikacje. W maju Google ogłosił, że będzie oferować nowe korzyści i nagrody osobom wymieniającym punkty Play. Obejmuje to ekskluzywny wcześniejszy dostęp do nowych gier oraz doświadczenia VIP „na najgorętszych wydarzeniach związanych z grami i rozrywką”.

Google nawiązało współpracę z Niantic i 100 Thieves, aby dać członkom Play Points w domu lub w Nowym Jorku szansę na zdobycie wyjątkowych bonusów i nagród w Pokémon GO. Nagrody dostępne są od piątku, gdy w całym Nowym Jorku rozpoczął się Pokémon GO Fest. Od teraz do końca Pokémon GO Fest 2024: Global, który odbędzie się 14 lipca, możesz:

  • Wymienić swoje punkty na ekskluzywne Badania Partnerów: Wykorzystaj swoje punkty na ekskluzywne Badania Partnerów, które obejmują spotkanie z Pokémonem Ognistym Dzieciątkiem, Charcadetem i szansą na zdobycie XP, Stardust i Inkubatora. Dostępne dla członków w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Japonii, Brazylii i Korei Południowej.
  • Oglądać transmisje na żywo 100 Thieves: Dołącz do Valkyrae, Fuslie i innych, którzy zabierają widzów przez Pokémon GO Fest 2024: Nowy Jork. Członkowie na poziomach Diamond, Platinum i Gold: wypatrujcie niespodziewanych prezentów podczas transmisji.
  • Wymienić swoje punkty na gadżety Pokémon GO Fest: Wykorzystaj swoje punkty na czapki, torby i przypinki z oficjalnej kolekcji Pokémon GO Fest, do wyczerpania zapasów.
  • Odebrać premię punktową: Od 5 do 7 lipca 2024 roku możesz ubiegać się o premię punktową, aby otrzymać 5-krotność punktów za wszystko, co kupisz w Pokémon GO.

Aby wymienić swoje punkty na gadżety z Partner Research lub Pokémon GO Fest i odebrać dodatkowe punkty, odwiedź zakładkę Wykorzystaj i Zdobądź na stronie głównej Play Points. Jeśli masz bilet na Pokemon Go Fest w Nowym Jorku, odwiedź Google Play Space na Randall’s Island, aby odebrać nagrodę. Jeśli jesteś członkiem Gold+, otrzymasz dziką kartę, którą Google nazywa „przepustką VIP na ekskluzywne towary z kolekcji Pokémon x 100 Thieves, spotkania z twórcami 100 Thieves i nie tylko”.

Członkowie na poziomie Gold+ w Nowym Jorku mogą udać się do Chelsea, aby odwiedzić Google Store w sobotę (6 lipca) i niedzielę (7 lipca) w oba dni w godzinach 11:00–14:00, aby kupić ubrania z kolekcji Pokémon x 100 Thieves. Upewnij się, że dotrzesz tam wcześniej, bo kto pierwszy, ten lepszy, do wyczerpania zapasów.

Mówiąc o Pokemon Go Fest, możesz zaoszczędzić 5 USD i zapłacić zaledwie 9,99 USD za bilety. Wykorzystaj zniżkę, korzystając z Play Pass. Każdy bilet obejmuje dostęp do dwóch różnych wydarzeń: Park Experience w Randall’s Island Park i City Experience odbywający się we wszystkich pięciu gminach.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Google | PhoneArena