Specjalna oferta wakacyjna w Playerze bez opłat!

Hit serialowy „TABU”, cykl ROBERTA MAKŁOWICZA, najnowsze sezony ulubionych programów i jeszcze więcej tylko w Playerze bez opłat!

Specjalna oferta wakacyjna w Playerze bez opłat (lipiec 2024)

Wakacje z Playerem zapowiadają się nad wyraz ekscytująco. Ulubiony lokalny serwis VOD Polaków przygotował dla swoich użytkowników prawdziwe programowe uderzenie! Od 1 lipca czeka na nich pięć nowych kolekcji, w ramach których zobaczą takie hity serialowe jak: „Yellowstone”, „Belfer” czy „Tabu”, cykl Roberta Makłowicza oraz najnowsze sezony m.in. „Warsaw Shore”, „The Traitors. Zdrajcy” i „Niezwykłych Stanów Prokopa”. A to jedynie część bogactwa letniej oferty, którą Playerowicze mogą cieszyć się już dziś bez opłat!

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: TVN Pora na show – nowy kanał FAST w Playerze!

Player nie zapomina o swoich wiernych użytkownikach nawet w okresie wakacji. Specjalnie z myślą o nich przygotował pięć nowych kolekcji składających się z najlepszych treści od TVN WBD oraz zewnętrznych dostawców. Wszystkie dostępne już w strefie bez opłat.

Seriale” to, jak sama nazwa wskazuje, kolekcja dla serialomaniaków, którzy uwielbiają dużą dawkę emocji przed ekranem. W ramach niej znajdą się wszystkie sezony takich hitów zagranicznych jak: „Tabu” z Tomem Hardym w roli głównej oraz skandynawskie produkcje „The Killing” oraz „Rząd”. I na tym nie koniec serialowych emocji. W ramach Playera w ofercie catch-up – przez siedem dni od emisji premierowego odcinka – użytkownicy serwisu mogą również oglądać dwa inne kultowe seriale – kryminał „Belfer” z Maciejem Stuhrem w roli tytułowej oraz jeden z największych sukcesów streamingowych ostatnich lat „Yellowstone” z Kevinem Costnerem.

Również dla fanów kulinariów i podróży palcem po mapie Player przygotował nie lada gratkę. Kolekcja „Kuchnia i podróże” to pozycja absolutnie obowiązkowa. Właśnie tu znajdują się aż dwa tytuły „króla sieci” Roberta Makłowicza – „Makłowicz w drodze” oraz „Makłowicz w Polsce”. Dodatkowo ofertę uzupełnią najnowsze sezony dwóch produkcji, które swoją historią na stałe zapisały się na liście ulubionych wśród widzów – „Kobieta na krańcu świata”, czyli cykl Martyny Wojciechowskiej oraz autorski program Marcina Prokopa – „Niezwykłe Stany Prokopa”.

W kolekcji „Rywalizacja” na użytkowników serwisu czeka prawdziwa adrenalina i dawka zawodowych emocji. W jej ofercie widzowie będą mogli “nadrobić” wiosenny hit stacji TVN, czyli program „The Traitors. Zdrajcy”, a także kibicować zmaganiom uczestników takich reality show jak: „99 gra o wszystko VIP”, „Królowa przetrwania” oraz podpatrywać miłosne manewry w Wietnamie w ostatnim sezonie „Hotelu Paradise Extra”.

Rozrywka” to kolekcja złożona z najnowszych sezonów najpopularniejszych programów rozrywkowych. Jej rozdanie otwiera jeden z najpopularniejszych programów typu „guilty pleasure”, czyli „Warsaw Shore”. Niemniej emocji niż imprezowicze ze stolicy dostarczą także bohaterowie programów „Diabelnie boskie”, „Back to school” czy „Zakup kontrolowany”. Wisienką na torcie w tej kolekcji jest wiosenny sezon autorskiego programu najpopularniejszego showmana w Polsce – Kuby Wojewódzkiego.

I ostatnia z letnich kolekcji, ale nie mniej atrakcyjna to „Czas na zmiany”, która ma szansę zainspirować użytkowników Playera do zmiany swojego otoczenia, a może nawet życia! Na liście jej tytułów znajdą się: najnowszy program Joanny Krupy i Ewy Chodakowskiej „Razem odNowa”, „Kanapowczynie”, głośne reality show „Nasi w mundurach” czy serial reality „Życie na kredycie”. A na deser Magda Gessler w akcji, czyli najnowszy sezon programu najpopularniejszej restauratorki w kraju.

Pięć nowych kolekcji już od 1 lipca 2024 roku tylko w Playerze w strefie bez opłat!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Warner Bros. Doscovery