Letni update „Goat Simulator 3” 28 nowymi obiektami i nie tylko!

Wersja 1.6.4 gry symulacyjnej „Goat Simulator 3” jest już dostępna do pobrania ze sklepu App Store i Google Play.

„Goat Simulator 3” Sumer Update 2024

W grudniu ubiegłego roku zespół programistów z Coffee Stain Publishing zapewnił mnóstwo zabawy w ponure zimowe dni dzięki trzeciej już wersji popularnego symulatora Goat Simulator. Grę symulacyjną Goat Simulator 3 można pobrać w sklepie App Store w cenie 49,99 zł na iPhone i iPadach lub 13,99 zł ze sklepu Google Play na Androida.

Teraz pojawiło się więcej wieści na temat Goat Simulator 3: Po wydaniu pierwszego dużego DLC na komputery PC i konsole, studio Coffee Stain udostępniło także nową aktualizację dla wersji mobilnych. Aktualizacja Goat Simulator 3 nosi nazwę „Lato” i wprowadza 28 nowych elementów wyposażenia, a także „pożary lasów, piasek między pośladkami, komary żądne twojej krwi” i nie tylko.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach Goat Simulator, w tej części ponownie trafiamy do otwartego świata gry, który można swobodnie eksplorować wraz z kozim Pilgorem. Oczywiście dostępne są również zwykłe kozie figle i destrukcyjne opcje: przewracanie ludzi, przedmiotów, innych kóz, lizanie przedmiotów i przyciąganie ich do nich, wykonywanie salt w przód i w tył, wykonywanie ogromnych skoków, ocieranie się o metalowe balustrady i wiele innych.

Aby gracze nie nudzili się w Goat Simulator 3, zespół deweloperski przygotował na mapie kilka zadań. Możesz ich używać do zdobywania punktów, które można wymienić na nowy sprzęt dla kozy. A te naprawdę mają wszystko: oprócz całkowicie szalonych kolorów i kształtów kóz, które nie mają nic wspólnego z prawdziwym zwierzęciem, są też inne rogi, buty, sakwy i wiele więcej, aby nadać zwierzęcemu bohaterowi nowy wygląd.

Jeśli szukasz zabawnej, szalonej rozgrywki bez większego powodu, zdecydowanie powinieneś pobrać Goat Simulator 3. Do instalacji wymagany jest system iOS/iPadOS 16.0 lub nowszy i urządzenie z chipem A12 Bionic oraz około 2,1 GB wolnego miejsca na dysku lub z urządzenie z systemem Android 9 lub nowszym. Aktualizacja do wersji 1.6.4 z nową zawartością letnią jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników.

Więcej o funkcjach w Goat Simulator 3 możesz znaleźć w zwiastunie na YouTubie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Appgefahren