„Jetpack Joyride 2” z dużą aktualizacją z okazji Dnia Niepodległości USA

Barry Steakfries i jego błyskawiczny plecak odrzutowy to prawdopodobnie jedna z absolutnych kultowych postaci App Store’a.

„Jetpack Joyride 2” z dużą aktualizacją z okazji Dnia Niepodległości USA

Od sierpnia 2022 roku Jetpack Joyride jest również wydawany w nowej wersji jako Jetpack Joyride 2 w kolekcji gier Apple Arcade firmy Apple. Grę można pobrać na obsługiwane platformy i wymaga ona 470 MB wolnego miejsca na urządzeniu oraz systemu iOS/iPadOS/tvOS 13.0 lub macOS 11.0.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: W „Jetpack Joyride Test Labs” pobawisz się, jeśli masz Halfbrick+

Jeśli jeszcze nie znasz Jetpack Joyride, jestKultowa gra jest prawdopodobnie jedną z najlepszych gier typu endless runner na urządzenia mobilne i została opublikowana w App Storze w 2011 roku. W tamtym czasie Jetpack Joyride był początkowo oferowany za opłatą, ale wkrótce został tytułem freemium. Od tego czasu oryginalny tytuł finansowany był z zakupów w aplikacji, za które można było kupić dodatkowe gadżety, wyposażenie i powerupy.

Sama rozgrywka nie uległa zmianie w wersji Apple Arcade: jako Barry Steakfries musisz przebijać się przez kolejne poziomy, oczywiście z plecakiem odrzutowym na plecach. Ale Barry ma także specjalne pojazdy i kombinezony ochronne, które ułatwiają mu życie. Jeśli pojazd lub kombinezon ulegną uszkodzeniu, Barry pozostaje sam i ma do dyspozycji jedynie plecak odrzutowy.

W przypadku Jetpack Joyride 2 zespół programistów Halfbrick Studios również wiele zmienił i dodał nowe funkcje. Jetpack Joyride 2 oferuje grafikę HD, nowe animacje, nowe mechanizmy i po raz pierwszy nowy sposób gry. Przykładowo Barry już na początku wyposażony jest w pistolet, za pomocą którego może bronić się przed botami i innymi przeciwnikami. Są także walki z bossami.

„Jetpack Joyride 2” z dużą aktualizacją z okazji Dnia Niepodległości USA
„Jetpack Joyride 2” – ekran główny gry

Zespół Halfbrick regularnie dostarcza także nowe aktualizacje dla Jetpack Joyride 2. Teraz, z okazji Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych przypadającego 4 lipca, w Apple Arcade dostępna jest już wersja 2.11.10 gry, która zawiera kilka nowych, ekscytujących funkcji i dodatków. Oto, co dziennik zmian:

  • Nowe wydarzenie: Świętuj Dzień Niepodległości z DUŻYMI fajerwerkami!
  • Nowe wydarzenie: Ciesz się wypoczynkiem na plaży ze słońcem, morzem i piaskiem!
  • Nowa funkcja Vision Pro: baw się dobrze dzięki nowym efektom 3D dla skafandra grawitacyjnego MK-2.
  • Dodaliśmy opcję włączania i wyłączania efektu głębi na ekranach.

Ponadto zespół programistów zapewnia zwykłe poprawki błędów i ulepszenia wydajności. Jetpack Joyride 2 w wersji 2.11.10 jest teraz dostępny bezpłatnie w App Storze dla każdego, kto posiada aktywną subskrypcję Apple Arcade. Subskrypcja Apple Arcade jest dostępna po siedmiodniowym bezpłatnym okresie próbnym za miesięczną opłatą.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Halfbrick