Jak zgarnąć 100 GB w Orange na kartę w wakacje?

Rozpoczął się czas letnich wyjazdów i na pewno przyda się Wam dużo internetu – w Orange na kartę można zdobyć w prezencie 100 GB.

Promocja w Orange na kartę (100 GB)
100 GB darmowego internetu w Orange na wakacje

W lipcowej edycji prezentowej od Orange na kartę, która obowiązuje od 3 lipca do 31 sierpnia 2024 roku, można odebrać pokaźną paczkę gigabajtów. A ponieważ promka trwa 2 miesiące, w sierpniu nie będzie kolejnego bonusu.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Dobre zmiany w ofercie Orange na kartę

Aby odebrać dodatkowe 100 GB na wakacje, wystarczy doładować swoje konto za minimum 30 zł w aplikacji Mój Orange, online lub stronie na doladowania.orange.pl. 100 GB zostaną przyznane automatycznie przy pierwszym doładowaniu, spełniającym warunki akcji.

Bonus można wykorzystać tylko w kraju a jego ważność zależny od kwoty doładowania. Oznacz to że doładowując konto kwotę za 30 zł, bonus +10 GB za doładowanie będą ważne przez 31 dni. Ale można doładować konto wyższymi kwotami, które mają dłuższą ważność. Należy pamiętać jednak, że bonus łączy się z pierwszym wykonanym w okresie promocji doładowaniem!

  • Promocja łączy się z GB z promocji Internet za darmo i okres ważności tych 100 GB będzie analogiczny.
  • Skorzystać mogą wszyscy użytkownicy Orange na kartę w taryfie OFnK.

Dodatkowo, obecnie można odbierać niespodzianki w ramach akcji Środy z Mój Orange. W tym tygodniu to Nawigacja Orange lub 3 GB. Nawigacja od Orange, jest bezpłatna w okresie promocji, działa nawet bez internetu i ma wszystkie, najnowsze aktualizacje map i dróg. Może się przydać podczas wakacyjnych podróży.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska