Teraz pierwszy miesiąc możesz mieć za darmo w T-Mobile na kartę

Po uruchomieniu oferty, dzięki której użytkownicy pakietu GO! L w T-Mobile na kartę mogą zyskać nawet 7200 GB ekstra przez rok T-Mobile na kartę ma kolejną niespodziankę – pierwszy miesiąc za darmo!

Miesiąc za darmo w T-Mobile na kartę (czerwiec 2024)

Operator komórkowy T-Mobile Polska startuje z kolejną atrakcyjną ofertą dla użytkowników usług na kartę – pierwszy miesiąc za darmo! Na czym polega oferta? Możesz otrzymać możliwość bezpłatnego korzystania z cyklicznej oferty GO! L i rok internetu przez pierwsze 30 dni. Jak to zrobić? To bardzo proste! Wystarczy, że kupisz starter za 5 zł i w ciągu 30 dni od aktywacji karty SIM włączy bezpłatną ofertę GO! L (o wartości 45 zł) i „Rok Internetu” w aplikacji „Mój T-Mobile”.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: W T-Mobile na kartę teraz nawet 7200 GB ekstra przez rok!

Dzięki temu na start możesz zyskać dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz 30 GB z oferty GO! L, a do tego 600 GB z oferty „Rok Internetu”, z których możesz korzystać bezpłatnie przez pierwsze 30 dni.

Co równie ważne – kwota 5 zł na starterze zostaje do wykorzystania przez użytkownika na dowolne usługi. Po upływie darmowych 30 dni, oferta GO! L odnowi się automatycznie za 45 zł. Wystarczy, że zapewnisz na koncie środki na jej odnowienie. 

Jeszcze więcej internetu – aż 7200 GB ekstra przez rok!

T-Mobile zwiększył także pulę GB w T-Mobile na kartę w ramach usługi „Rok Internetu” dostępnej w ofercie na kartę GO! L i tym sposobem co 30 dni, korzystając usług prepaid, możesz otrzymać aż 600 GB ekstra z ofertą za 45 zł co 30 dni!

Otrzymane w ten sposób paczki danych są ważne przez 365 dni od momentu aktywowania pierwszej z nich. Razem do zgarnięcia jest nawet 7200 GB ekstra przez rok (12 x 600 GB z ofertą za 45 zł co 30 dni).

Szczegółowy regulamin oferty dostępny jest na stronie operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska