W T-Mobile na kartę teraz nawet 7200 GB ekstra przez rok!

Dzięki najnowszej ofercie T-Mobile na kartę klienci oferty GO! L mogą zdobyć pokaźną paczkę aż 7200 GB ekstra przez rok (12 x 600 GB z ofertą za 45 zł co 30 dni) z możliwością skorzystania z superszybkiej sieci 5G. 

7200 GB w T-Mobile na kartę przez rok (26 czerwca 2024 r.)

W sezonie wakacyjnym T-Mobile nie zwalnia tempa i przygotował dla swoich klientów wiele atrakcyjnych ofert! Tym razem rusza z ofertą dla użytkowników usług T-Mobile na kartę, w ramach której porcji gigabajtów wystarczy nawet na najśmielsze plany! Jak odebrać aż 7200 GB? To bardzo proste!

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: W Orange Flex wszyscy dostają 1 TB netu na wakacje za darmo!

Wystarczy, że klient zakupi starter za 5 zł, doładuje konto, następnie włączy oferty GO! L za 45 zł oraz „Rok Internetu” w aplikacji „Mój T-Mobile”. Tym prostym ruchem zyskuje wszystko, co niezbędne, aby być w łączności z bliskimi i ze światem, czyli: nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 60 GB z oferty GO! L (30 GB w ramach oferty i 30 GB po doładowaniu), a do tego jeszcze pierwszą paczkę aż 600 GB z oferty „Rok Internetu”.

Po upływie 30 dni oferta GO! L odnowi się automatycznie i pobrana zostanie opłata w wysokości 45 zł. Na konto Użytkownika trafi zaś kolejna porcja 600 GB. Łącznie użytkownik zyska aż 7200 GB, czyli 12 Pakietów po 600 GB, z których może korzystać przez 365 dni!

Jeszcze więcej internetu – aż 7200 GB ekstra przez rok!

Aby klienci T-Mobile nie musieli martwić się o zapas gigabajtów – nie tylko na wakacje, operator zwiększa pulę GB w ramach usługi „Rok Internetu”, dostępnej w ofercie na kartę GO! L, i tym sposobem co miesiąc mają oni nie 400 GB, ale aż 600 GB ekstra!  Otrzymane w ten sposób paczki danych są ważne przez 365 dni od momentu aktywowania pierwszej z nich.

Więcej na temat oferty można przeczytać na tej stronie operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska