Amazon Prime Day powraca 16 i 17 lipca 2024 roku

Jak w zegarku powraca 48-godzinna wyprzedaż Amazon Prime Day przeznaczona wyłącznie dla członków Prime powraca tego lata.

Amazon Prime Day 2024 (16-17 lipca)

Amazon oficjalnie ogłosił datę kolejnego corocznego wydarzenia zakupowego. Amazon Prime Day 2024 odbędzie się w tym roku we wtorek 16 lipca i środę 17 lipca. Jak można się było spodziewać, Prime Day będzie trwał właściwie dwa pełne dni i przyniesie tysiące ekskluzywnych ofert dostępnych tylko w wersji Prime na wszystko, od elektroniki po modę. Jeśli nie chcesz czekać kilku tygodni do rozpoczęcia wydarzenia, istnieje kilka ofert Prime Day, z których można skorzystac już teraz.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Usługa Amazon Luna dostępna w Polsce!

Oprócz pobudzenia dużej liczby sprzedaży w krótkim czasie, Amazon Prime Day zawsze był dla giganta internetowego handlu detalicznego sposobem na zwiększenie ogólnej liczby abonentów Prime. Prime Day niekoniecznie jest zaletą usługi, taką jak dostęp do treści Prime Video czy gwarantowana bezpłatna dwudniowa wysyłka, ale z pewnością pomaga to, że większość ofert, które znajdziesz na Amazoien podczas dwudniowego wydarzenia, jest dostępna wyłącznie dla członków Prime.

Lipcowy Prime Day jest od prawie dziesięciu lat głównym wydarzeniem zakupowym Amazona, ale to nie powstrzymuje firmy przed poszerzaniem zasięgu wydarzenia. Przez ostatnie kilka lat w październiku widzieliśmy coś w rodzaju „jesiennego Prime Day”, prawdopodobnie jako oficjalne rozpoczęcie sezonu zakupów świątecznych przez Amazona. Nie wiadomo, czy październikowy Prime Day powróci w 2024 roku, ale ponieważ większość sprzedawców internetowych rozpoczynała świąteczne wyprzedaże coraz wcześniej od 2020 roku, to istnieje duża szansa, że ​​powróci on również w tym roku.

Czym jest Prime Day?

Prime Day to coroczny festiwal okazji serwisu Amazon przeznaczony wyłącznie dla użytkowników Prime, to okazje na najlepsze globalne i lokalne marki. Wydarzenie zostało po raz pierwszy uruchomione dla klientów 15 lipca 2015 roku, jako sposób na uczczenie 20. urodzin programu Amazon Prime.

Zrzut ekranu sekcji Prime Day 2024 ze strony Amazon.pl
Zrzut ekranu sekcji Prime Day 2024 ze strony Amazon.pl

Jak przygotować się do znalezienia okazji na Prime Day?

Dołącz do Amazon Prime, aby w pełni uczestniczyć w Prime Day. Kilka dodatkowych sposobów przygotowania to: 

  • sprawdź aktualne okazje i zamawiaj na Amazonie,
  • sporządź listę zakupów,
  • włącz powiadomienia, aby zawsze być na bieżąco z najlepszymi okazjami na Amazon.pl.

Jakie korzyści oferuje Amazon Prime? 

Prime oferuje darmową i szybką dostawę milionów produktów, nawet następnego dnia, bez minimalnej kwoty zamówienia, do domu, Paczkomatu i punktów odbioru. Ciesz się również najlepszą rozrywką – tysiące filmów i seriali na Prime Video oraz darmowe gry PC, dodatki do gier i darmową comiesięczną subskrypcją kanału Twitch z Prime Gaming. Prime to również dostęp do najlepszych okazji w tym corocznego wydarzenia Prime Day i wiele więcej.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon Polska