Dystopijny „Helgoland 513” już na SkyShowtime!

Siedmioodcinkowy serial postapokaliptyczny pt. „Helgoland 513” można już oglądać w serwisie streamingowym SkyShowtime.

„Helgoland 513” SkyShowtime - serial, 2024

Mała społeczność ocalałych z apokalipsy, która nawiedziła resztę świata i pogrążyła go w chaosie, ukrywa się na jedynej przybrzeżnej wyspie Niemiec. Akcja serialu Helgoland 513 rozgrywa się w 2036 roku, po światowej zagładzie, a jedyna niemiecka wyspa na otwartym morzu – Helgoland, staje się ostatnim schronieniem dla ludzi. W społeczności ocalałych zaczyna panować totalitaryzm, który narzuca maksymalną liczbę mieszkańców wynoszącą 513 osób.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: 3% wraca z drugim sezonem – zapowiada się gorąco!

Pierwszy sezon dystopijnego serialu Helgoland 513 składa sią z 7 odcinków i wszystkie można oglądać już w serwisie SkyShowtime Serial został nakręcony w Niemczech.

Sprawdź skrócone opisy wszystkich odcinków serialu Helgoland 513:

  • Odcinek 1. Ślady na piasku (53 min) Niespodziewanie na wyspie rodzi się dziecko, w związku z czym mieszkańcy Helgoland stają przed trudną decyzją.
  • Odcinek 2. Żegnaj (45 min) Gwardziści odprowadzają Henrika na stały ląd. Linus dokonuje epokowego odkrycia.
  • Odcinek 3. Marmur, kamień i żelazo mogą pęknąć (47 min) Beatrice nie może przestać myśleć o chorobie Heinza. Hendrik ma dziwne spotkanie.
  • Odcinek 4. Da, Da, Da (44 min) Na wyspie pojawia się miejsce dla nowego mieszkańca. Hendrik zawiera nieoczekiwane przymierze.
  • Odcinek 5. Siła charakteru (48 min) Wybór nowego mieszkańca wyspy przez radę ma śmiertelne konsekwencje.
  • Odcinek 6. Pieśń płynie w świat (47 min) Mieszkańcy wyspy Helgoland muszą zmierzyć się z okrutnym wyrokiem. Zostają ujawnione mroczne sekrety z przeszłości .
  • Odcinek 7. Bo nas opuszczasz (49 min) Beatrice umacnia swoją władzę na wyspie. Marek przyznaje się do kłamstwa o dramatycznych skutkach.

Serial wyreżyserował Robert Schwentke, a za scenariusz odpowiadali Yves Hensel, Veronica Priefer, Robert Schwentke, Florian Wentsch i Matthew Wilder.

W serialu wystąpili między innymi: Alexander Fehling (Marek), Tijan Marei (Fiona), Antje Traue (Daniela Ambesser), Sofie Eifertinger (Venus), Manuel Ossenkopf (Viserys), Martina Gedeck (Beatrice Westphal), Kathrin Angerer (Lola Holtby), Tobias Resch (Linus Storbeck), Edith Saldanha (Mia Zimmermann) i inni.


➔ Gdzie oglądać serial „Helgoland 513” online na VOD?

JustWatch logo small

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: