4. sezon THE OFFICE PL już się kręci!

Ekipa Kropliczanki wróciła na plan – Rozpoczęły się zdjęcia do czwartego sezonu polskiej wersji serialu „THE OFFICE PL”.

THE OFFICE PL - ruszyły zdjęcia do 4. sezonu serialu – KROPLICZANKA ułożony napis przez ciała bohaterów

Jak zapewniają twórcy serialu, w czwartym sezonie THE OFFICE PL będzie grubo, grubiej, najgrubiej! I to już od pierwszego odcinka. Niezmiennie idąc pod prąd, bohaterowie porywają się na świętości i wyśmiewają stereotypy, ubierając wszystko w inteligentną szyderę biurowych perypetii i biznesu po polsku.

Na ekran powrócą kultowe już postaci z Darkiem Wasiakiem, Michałem Holcem i odmienioną tym razem Patrycją Kowal(ską) na czele, a z kryminału wróci Łuki. Jako jedyni poza amerykańską wersją Polacy robią już czwarty sezon, który jeszcze w tym roku trafi do serwisu CANAL+ online i na CANAL+ PREMIUM. 

THE OFFICE PL to serialowy fenomen wszech czasów. Rzeczywistość biurowych absurdów pokazana jak w soczewce jest zawsze aktualna, a wielu widzów odnajdzie w niej analogię do własnego życia w korpo. Trzy sezony polskiej wersji światowego hitu pozwoliły zbudować nam lojalny fan base oczekujący kontynuacji. Widzowie doceniają tu nie tylko specyficzny humor oraz niepoprawne żarty wszelkiej maści i koloru, ale też ich odniesienie do współczesnego świata, w którym żyjemy.

— mówi Beata Ryczkowska, dyrektorka produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+ Polska

Serial THE OFFICE PL reżyseruje, jak w we wszystkich poprzednich sezonach, Maciej Bochniak. Head writerem pozostaje Łukasz Sychowicz, który po raz kolejny pracował nad odcinkami z Jakubem Rużyłło, Mateuszem Zimnowodzkim i Mateuszem Płochą. Dodatkowo team scenariuszowy wspierała przy najnowszym sezonie Karolina Norkiewicz. Za kamerą – Paweł Chorzępa. Za kostiumy odpowiada Hanka Podraza, za charakteryzację Iza Woldańska, scenografię Marcin Malisz, montaż Alan Zejer i Nikodem Chabior.

Darek Wasiak – zapowiedź 4. sezonu THE OFFICE PL
Darek Wasiak – zapowiedź 4. sezonu THE OFFICE PL

W głównych rolach ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką, Rafała Kowalskiego, Adama Bobika, Monikę Kulczyk, Mateusza Króla, Monikę Obarę, Marcina Pempusia, Jana Sobolewskiego, Milenę Lisiecką.

Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. Producentem serialu jest Jake Vision DGA Studio, producentką kreatywną Dorota Kośmicka, a producentem wykonawczym Jan Kępiński. Producentkami ze strony CANAL+ Polska – Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman.


➔ Gdzie oglądać serial „THE OFFICE PL” online na VOD?

JustWatch logo small

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CANAL+ Polska