CMF Phone 1 będzie miał taki oto śrubokręt!

Nowy telefon CMF Phone 1 od CMF by Nothing będzie miał coś, czego nigdy nie dostaną smartfony Samsunga i Apple’a.

CMF Phone 1 i pomarańczowy śrubokręt
CMF Phone 1 i pomarańczowy śrubokręt

Dołączenie śrubokręta do smartfona to coś nowego na rynku i sugeruje to, że nowy CMF Phone 1 będzie można łatwo naprawić a może nawet i wymienić baterię! Prawo do naprawy stało się ostatnio gorącym tematem technologicznym, a firmy takie jak Apple i Samsung ułatwiają naprawę swoich urządzeń, a tym samym są bardziej zrównoważone. CMF by Nothing chce jednak posunąć się jeszcze dalej – do czegoś, czego jeszcze żaden producent smartfonów nie zrobił.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: CMF Phone 1 – wyciekła cena i zdjęcie smartfona

W ramach kampanii małych zapowiedzi nadchodzącego telefonu CMF Phone 1 firma zamieściła w serwisie X zdjęcie śrubokręta, sugerując, że będzie on dostarczany z narzędziem do samodzielnej naprawy telefonu.

Co więcej, w ramach zaproszenie na premierę nowego urządzenia rozesłał do wybranych redakcji małe dwustronne śrubokręty z pomarańczowym uchwytem, nawiązującym do kolorystyki marki CMF by Nothing. Ben Geskin opublikował wideo prezentujące śrubokręt do CMF Phone 1 na swoim własnym kanale w serwisie X.

Zwykle inni producenci proszą o wysłanie, a nawet zapłatę za narzędzia potrzebne do naprawy ich telefonów. Wygląda jednak na to, że Nothing planuje „przełamać schemat”, dając użytkownikom niezbędny zestaw do samonaprawy razem z telefonem.

Na jednym końcu małego śrubokręta znajduje się coś, co wygląda na bolec do tacki na kartę SIM, a drugim mały śrubokręt do śrubki. Być może to wszystko, czego będziemy potrzebować w przyszłości do odkręcenia telefonu CMF Phone 1.

Jeśli chodzi o sam telefon, który będzie wydany pod marką CMF by Nothing i ma być uważany za jeden z najlepszych tanich telefonów na rynku, pojawił się także na małych zajawkach. Nie widzieliśmy jednak jeszcze całego urządzenia, a jedynie fragmenty jego obudowy i pokrętło, które może służyć do zwiększania głośności.

Śrubokręt do CMF Phone 1
Śrubokręt do CMF Phone 1

Niedawno widzieliśmy także fragment urządzenia ze śrubą, do której prawdopodobnie przyda się śrubokręt. Czas pokaże.

Oficjalna premiera CMF Phone 1 planowana jest na godzinę 11:00 czasu polskiego w poniedziałek 8 czerwca 2024 roku. Firma Nothing planuje również zaprezentować dwa inne urządzenia drugiej generacji w tym samym czasie, w postaci słuchawek bezprzewodowych CMF Buds Pro 2 i smartwatcha CMF Watch Pro 2.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CMF By Nothing