Dobre zmiany w ofercie Orange na kartę

W Orange na kartę zaszło kilka dobrych zmian w tym więcej GB, darmowe MMS-y tam, gdzie ich wcześniej nie było oraz nowe opcje doładowań.

Usługi cykliczne bez limitu w Orange na kartę (czerwiec 2024)
Usługi cykliczne bez limitu w Orange na kartę (czerwiec 2024)

Pierwsza zmiana dotyczy usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Opcja 39 zł zmienia się w okrągłe 40 zł, ale użytkownicy zyskują 10 GB więcej w pakiecie. Teraz to aż 50 GB co miesiąc. Druga zmiana to pojawienie się dwóch opcji, których wcześniej nie było: 45 zł i 50 zł, w których operator oferuje odpowiednio 75  i 100 GB. Nowe warianty 40 zł, 45 zł i 50 zł działają w sieci 5G. Pozostałe opcje usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” pozostają bez zmian.

Nowe doładowania i więcej gigabajtów

Zmiany dotyczą także doładowań. Zwiększony został bonus GB za doładowania 35 zł. Zamiast 17,5 GB teraz użytkownicy otrzymają 20 GB na 35 dni. Pojawia się też możliwość doładowania online za 45 zł. Po jego użyciu środki zamienią się automatycznie na usługę bez limitu + 75 GB.

Jeśli korzystasz z Orange Free na kartę, to do doładowania za 45 zł otrzymasz dodatkowy bonus 30 GB na 45 dni (standardowe 20 GB + 10 GB za kanał online).

Cennik doładowań Orange na kartę (czerwiec 2024)
Cennik doładowań Orange na kartę (czerwiec 2024)

Nielimitowane MMS-y i bonus 100 GB

Usługa „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji odnawialnej zostaje zamieniona automatycznie na usługę bez limitu z MMS-ami. Użytkownicy zachowają zgromadzone GB, a cena odnowień zostaje taka sama – 7 zł lub 25 zł w zależności od wariantu, z którego aktualnie korzystają.

Dodatkowo klienci otrzymają jednorazowy pakiet darmowych 100 GB. Znika natomiast bonus + 1 GB do każdego kolejnego odnowienia. Pilnuj też regularnych odnowień za 25 zł – jeśli zabraknie środków na odnowienie i usługa się wyłączy, nie będzie już możliwości jej włączenia w tej cenie!

Sprawdź regulaminy:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska