Bedoes 2115, Dziarma i Sokół w jury programu „Nowe Rozdanie: Rhythm+Flow Polska”

Bedoes 2115, Dziarma oraz Sokół to jury nowego talent show Nowe Rozdanie: Rhythm+Flow Polska, czyli nowego muzycznego talent show w serwisie Netflix z czołówką artystów z branży, gotowych odkryć nowe talenty rapu.

Nowe Rozdanie: Rhythm+Flow Polska
fot. Netflix | Łukasz Ziętek

W programie Nowe Rozdanie: Rhythm+Flow Polska wezmą udział uczestnicy z całego kraju, którzy są głodni sukcesu i gotowi udowodnić, że mają wszystko, co potrzebne, aby zdobyć główną nagrodę pieniężną oraz tytuł najnowszej gwiazdy rapu w Polsce. 

Najważniejsza podczas castingów jest dla mnie prawdziwość. Szukam osoby, która ma w oczach prawdę i jest szczera w tym co robi. Cała reszta przyjdzie sama – mówi Bedoes 2115. W programie szukam osób charyzmatycznych, które przetrą nowe ścieżki. Będą tworzyć oryginalne utwory, zaskakiwać widzów i słuchaczy. Szukam kogoś, kto będzie odporny na krytykę i stres. Chciałabym, żeby do programu zgłosiło się jak najwięcej kobiet, ponieważ wciąż brakuje ich na polskiej scenie rapu komentuje DZIARMA. Chciałbym znaleźć kogoś, kto wyróżni się na tle masy bardzo podobnych, zlewających się artystów rapowych. Szukam autentyczności, charyzmy i tego czegoś, co trudno nazwać, ale łatwo poczuć – dodaje Sokół.

➔ CZYTAJ TEż: „Mam Talent!” już z 15. edycją wraca do TVN

Trwają castingi do programu. Wszystkie informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się pod linkiem: Castingi: Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska.

Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska to lokalna edycja programu Rhythm + Flow, który podbił serca widzów nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Został także entuzjastycznie przyjęty we Francji, a niedawno również Włoszech.

Za produkcję programu odpowiada FremantleMedia. 

BIOGRAMY JURORÓW:

Bedoes 2115 – raper, muzyk, głos pokolenia. Jego koncerty wypełniają największe areny dziesiątkami tysięcy oddanych fanów. Dorastał w bloku w Bydgoszczy, wychowany przez samotną matkę. W wieku  23 lat miał już na swoim koncie diamentowe i wieloplatynowe płyty. Bedoes jako jedyny Polak znalazł się na liście 100 najpopularniejszych artystów na Spotify na świecie. Wraz z wydaniem debiutanckiego albumu Aby Śmierć Miała Znaczenie został najmłodszym raperem będącym na szczycie oficjalnej listy najlepiej sprzedających się płyt muzycznych w Polsce. Jego drugi album Kwiat Polskiej Młodzieży pokrył się czterokrotną platyną, a trzeci Opowieści z Doliny Smoków oficjalnie zyskał status diamentowego. Najnowsza, pokryta diamentem płyta 2115 (ekipa oraz wytwórnia muzyczna), Rodzinny Biznes, została drugim najlepszym debiutem na Spotify na świecie w 2023, będąc najczęściej odtwarzaną płytą roku w Polsce według Spotify Wrapped.

DZIARMA – bezkompromisowo wkracza na scenę, na której kobietom nie jest łatwo. Tworzy niepokorne i wychodzące  poza ramy gatunku oblicze rapu w damskim wydaniu. W liryce DZIARMA manifestuje pełne spektrum celnych obserwacji. Nie stroni od ciętych komentarzy i czujnych narracji, obrazujących rzeczywistość dziewczyny żyjącej w świecie, w którym prawdziwe relacje ciężko znaleźć na Instagramie czy backstage’u. Dziewczyny, której niezależność ciężko znieść mężczyznom. DZIARMA ma odwagę i siłę, żeby w rapowej konwencji mówić o tym, jak świat znany z wersów jej kolegów wygląda z drugiej strony.

Sokół – Wojtek Sokół to jeden z filarów polskiej sceny rapowej, na której jest aktywny ponad 25 lat. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych współtworzył ZIP Skład, a na początku millenium zdominował polską scenę z grupą WWO. Dopiero po dwóch dekadach na scenie zaczął nagrywać solo i pokazał, że po tylu latach, wciąż można być w ścisłej czołówce. Założył i przez 20 lat stał na czele wiodącego wydawnictwa hip hopowego Prosto. W sumie jego projekty przyniosły mu 36 platynowych i 12 złotych płyt. Mocny język jego tekstów zawsze miesza się z rozległymi inspiracjami, historiami i bogactwem anegdot.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix Polska