W Orange Flex wszyscy dostają 1 TB netu na wakacje za darmo!

Nowi i dotychczasowi użytkownicy usługi Orange Flex mogą zgarnąć za darmo 1 terabajt internetu na 60 dni – wystarczy wpisać kod w aplikacji!

1 TB w Orange Flex na lato

Jeżeli masz numer Orange Flex lub planujesz się przenieść, to tego lata internetu na pewno Ci nie zabraknie. Właśnie ruszyła letnia oferta specjalna w Orange Flex dla wszystkich użytkowników, w której do wzięcia jest 1 TB internetu za darmo na 60 dni.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Od dziś w Orange Flex kupisz plan roczny!

Terabajt, czyli 1000 GB, a tak naprawdę 1024 GB. Z oferty może skorzystać każdy, kto ma aktywny dowolny plan w Orange Flex. Wystarczy, że wpiszesz w aplikacji mobilnej Orange Flex kod promocyjny TERALATO.

Pakiet będzie ważny 60 dni od momentu aktywacji, wyłącznie na terenie Polski. Możesz go wykorzystać na co tylko chcecie: na zwiedzanie z GPS-em, muzyczkę na plaży, gry i seriale w razie deszczowego urlopu.

Promocja 1 TB internetu z kodem TERALATO w orange Flex
Promocja 1 TB internetu z kodem TERALATO w orange Flex

Promocja obowiązuje od 18 czerwca do 31 sierpnia 2024 roku dla nowych i obecnych użytkowników. Ważna przez 60 dni od aktywacji kodu w zakładce Kody promocyjne. Regulamin znajdziesz na stronie usługi i w aplikacji.

1 TB w Orange Flex na 60 dni
1 TB w Orange Flex na 60 dni

Jesteś w Orange Flex i chcesz ekstra 1 TB – co robić?

Do końca lata (tylko po co czekać?) wbij do Flexa i tapnij w Kody promocyjne, a następnie wpisz TERALATO. I już, masz i działasz!

Zakładka „Kody promocyjne” w aplikacji mobilnej Orange Flex
Zakładka „Kody promocyjne” w aplikacji mobilnej Orange Flex

Nie masz Flexa, ale chcesz ekstra 1 TB – co robić?

Przenieś aktualny numer lub wybierz nowy i ciesz się gigabajtowym boostem na wakacje. Zacznij od pobrania apki! Ponizej możesz skorzystać z naszego kodu na 30 zł na start.

30 zł na start w Orange Flex

Skorzystaj z naszego kodu polecającego, a dostaniesz 30 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod LUKASZ8U1K przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan. Jeśli aktywujesz plan i zostaniesz w Orange Flex ponad miesiąc, to my również otrzymamy nagrodę zgodną z obecnie obowiązującym cennikiem.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska