Lecisz z WRO? Obejrzysz filmy CDA za darmoszkę

„Leć z WRO, leć z CDA” to hasło nowego projektu w Porcie Lotniczym Wrocław – filmy dla pasażerów za darmo!

Leć z WRO! Leć z CDA!
Leć z WRO! Leć z CDA!

W ramach współpracy z operatorem portalu CDA.pl oferującym usługę VOD, lotnisko jako jedyne w Polsce daje możliwość darmowego oglądania i pobierania filmów umilających oczekiwanie na podróż lub sam lot. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie lotniska i platformy VOD w Polsce.

Pasażerowie podróżujący z Wrocławia po raz pierwszy mogli skorzystać z oferty CDA w ostatnich dniach. Działanie usługi jest proste i intuicyjne – wystarczy za pomocą widocznych w terminalu kodów QR połączyć się z przeznaczoną do tego celu siecią Wi-Fi.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: CDA Premium dostępny w telewizji naziemnej

Po zalogowaniu do sieci i pobraniu aplikacji CDA na urządzenia mobilne, pasażer uzyskuje dostęp do specjalnej zakładki Strefa Widza i wybranych filmów, które może pobrać na swoje urządzenie. Pobrane filmy można oglądać więc na lotnisku i podczas dalszej podróży. Co ważne – dostęp jest odnawialny i po dwóch tygodniach od pierwszego zalogowania możliwe jest ponowne skorzystania z oferty CDA.

Dostęp do najpopularniejszego serwisu rozrywkowego w Polsce

CDA.pl to witryna, której nie trzeba przedstawiać internautom. Najpopularniejszy niezależny serwis rozrywkowy w Polsce w ramach sekcji CDA Premium oferuje wysokiej jakości filmy i seriale dostarczane przez zweryfikowanych dystrybutorów. Multimedialna platforma działa podobnie jak serwis YouTube – treści dostępne na stronie są tworzone przez społeczność użytkowników. Każdego miesiąca CDA.pl odwiedza ponad 8 milionów internautów, generując przeszło 100 milionów odsłon. Operatorem portalu jest notowana na NewConnect wrocławska spółka CDA SA.

Odpowiedź na oczekiwania pasażerów

Pomysł Portu Lotniczego Wrocław i CDA jest adresowany do wszystkich pasażerów. W oczekiwaniu na lot podróżni przyjeżdżający spoza Wrocławia będą mogli przyjechać na lotnisko wcześniej, uniknąć tłoku podczas kontroli bezpieczeństwa i cieszyć się dostępnymi filmami na żądanie. Połączenie daje dostęp do oferty na 12 godzin, co czyni propozycję atrakcyjną także pod kątem dłuższych rejsów i przesiadek w europejskich hubach, do których można dotrzeć z Wrocławia.

Nowe rozwiązanie wdrożono także z myślą o pasażerach przewoźników niskokosztowych. Bogaty wybór połączeń tych linii jest filarem oferty portu. Dzięki wrocławskiemu lotnisku i CDA podróżni zyskają dodatkowy bonus z pobytu we Wrocławiu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CDA | Port Lotniczy Wrocław