Historia rodziny z Radomia w obliczu Holokaustu w serialu „My mieliśmy szczęście”

Od dziś na platformie Disney+ można oglądać mini serial „My mieliśmy szczęście” – obraz oparty na bestsellerowej powieści Georgii Hunter pod tym samym tytułem jest inspirowany niesamowitą, prawdziwą historią żydowskiej rodziny Kurców rozdzielonej na początku II wojny światowej.

Plakat „My mieliśmy szczęście” (miniserial, 2024, Disney+)

Fabuła stworzonego przez Erikę Lipez serialu podąża za rodziną Kurców przez różne kontynenty, a bohaterowie robią wszystko, co w ich mocy, by przetrwać i ponownie się zjednoczyć. My mieliśmy szczęście (ty. oryg. We Were the Lucky Ones) jest świadectwem tego, jak w obliczu najmroczniejszych chwil XX wieku ludzki duch może nie tylko przetrwać, lecz nawet rozkwitnąć. Serial jest hołdem dla triumfu nadziei i miłości, które przezwyciężają wszelkie przeciwności losu.

➔ ZOBACZ TEŻ: Serial „W niemieckim domu” już 15 listopada w Disney+ oraz „Strefa interesów” – gdzie oglądać film na VOD? a także serial Zobacz zwiastun serialu „Tatuażysta z Auschwitz”

W rolach głównych występują: Joey King, Logan Lerman, Hadas Yaron, Henry-Lloyd Hughes, Amit Rahav, Sam Woolf, Michael Aloni, Moran Rosenblatt, Eva Feiler, Lior Ashkenazi i Robin Weigert. Scenarzystką i showrunnerką serialu jest Erica Lipez. Autorka powieści „My mieliśmy szczęście” pełniła przy serialu obowiązki jednego z producentów. 

Ta inspirująca historia jest dostępna wyłącznie w Disney+.


➔ Gdzie oglądać serial „My mieliśmy szczęście” online na VOD?

JustWatch logo small

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+