CMF Phone 1 wraz z nowym smartwatchem i słuchawkami już 8 lipca!

Marka CMF by Nothing wprowadzi na rynek swój pierwszy CMF Phone 1, smartwatch Watch Pro 2 i słuchawki Buds Pro 2 już 8 lipca 2024 roku.

Zapowiedź wydarzenia CMF by Nothing na 8 lipca 2024 roku
Zapowiedź wydarzenia CMF by Nothing na 8 lipca 2024 roku

Submarka CMF londyńskiej fimry Nothing, przygotowuje się do zaprezentowania swojej nowej linii produktów na poniedziałek 8 lipca 2024 roku. Głównym bohaterem wydarzenia będzie długo oczekiwany telefon CMF Phone 1, któremu towarzyszyć będzie premiera zegarka CMF Watch Pro 2 i CMF Buds Pro 2. Wszystkie trzy produkty zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia Nothing Community Update, które odbędzie się 8 lipca o godzinie 11:00 czasu polskiego.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: CMF Phone 1 – wyciekła cena i zdjęcie smartfona

Firma Nothing ogłosiła tę nowinę za pośrednictwem swoich kanałów w mediach społecznościowych, przyciągając uwagę entuzjastów technologii, którzy zwracają uwagę na to, co będzie dalej działo się z budżetową linią produktów technologicznych CMF by Nothing.

Zdjęcie z zapowiedzi pozwala rzucić okiem na trzy okrągłe obiekty, które wskazują na okrągłą tarczę zegarka CMF Watch Pro. Chociaż nie ma zbyt wielu szczegółów, oczekuje się, że CMF Buds Pro 2 będą miały prostokątną lub kwadratową obudowę, podobną do konstrukcji widocznej na zapowiedzi.

Krążą spekulacje, że telefon CMF Phone 1 będzie przystępną cenowo alternatywą dla telefonu Nothing Phone (2a), pozycjonując się jako pierwszy krok firmy na rynek smartfonów średniej klasy. Plotki sugerują, że w Indiach cena będzie wynosić poniżej 20.000 rupii, co czyni go atrakcyjną opcją dla konsumentów zwracających uwagę na koszty. Krążą pogłoski, że odchodząc od charakterystycznej estetyki Nothing, CMF Phone 1 rezygnuje z przezroczystego projektu i interfejsu z glifami, znanego z poprzednich smartfonów Nothing.

W miarę jak zbliża się data premiery, rośnie oczekiwanie na telefon CMF Phone 1, CMF Watch Pro 2 i CMF Buds Pro 2. Ponieważ wydarzenie Nothing Community Update tuż za rogiem, fani linii Nothing i CMF nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących produktach. Czas pokaże, czego i kiedy możemy oczekiwać.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CMF by Nothing | Phone Arena