2. sezon serialu „Koszmarny lokator” od 26 czerwca

W serwisie Netflix od 26 czerwca 2024 roku zadebiutuje drugi sezon serialu dokumentalnego „Koszmarny lokator”.

„Koszmarny lokator” (Netflix)

Wśród wszystkich filmów fabularnych, seriali telewizyjnych, specjalnych standupów i reality show regularnie emitowanych przez Netflix, gigant streamingowy ma w swojej stałej ofercie także wiele filmów dokumentalnych i seriali dokumentalnych. A w tym miesiącu będziemy mogli obejrzeć drugi sezon serialu dokumentalnego pt. Koszmarny lokator (tyt. oryg. Worst Roommate Ever).

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowy kanał Viasat True Crime od 6 czerwca w Polsce!

Nowy sezon jednego z najbardziej mrożących krew w żyłach filmów dokumentalnych o tematyce kryminalnej Netflixa, ponownie obnaży nikczemne czyny (pozornie zwyczajnych) współlokatorów.

Uważaj jednak: jeśli kiedykolwiek współlokator wywrócił Twoje życie do góry nogami, Koszmarny lokator w serwisie Netflix może być dla Ciebie zbyt ciężki do oglądania. Ten serial opowiada o „tym szczególnie przerażającym typie współlokatora z mroczną, złowrogą stroną, którego stale się boisz, współlokatorze, który nigdy nie płaci czynszu ani nie podpisuje umowy najmu, albo być może jest seryjnym oszustem”. Niektórzy z nich to nawet mordercy.

Po raz kolejny przywołane historie będą brutalne, złowrogie i niezwykle niepokojące. Krótko mówiąc, ten serial dokumentalny Netflixa z pewnością sprawi, że pomyślisz dwa razy, gdy następnym razem będziesz rozważać podzielenie z kimś czynszu.


➔ Gdzie oglądać serial „Koszmarny lokator” online na VOD?

JustWatch logo small

Obejrzyj zapowiedź 2. sezonu serialu „Koszmarny lokator”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix