Wyciekło zdjęcie etui ładującego Galaxy Ring

Tak prawdopodobnie będzie wyglądać etui ładujące inteligentnego pierścienia Galaxy Ring firmy Samsung, który ma zostać zaprezentowany oficjalnie w przyszłym miesiącu.

Nieoficjalne zdjęcie etui ładującego inteligentnego pierścienia Galaxy Ring
Nieoficjalne zdjęcie etui ładującego inteligentnego pierścienia Galaxy Ring

Już 10 lipca 2024 roku Samsung zorganizuje kolejne wydarzenie Unpacked w Paryżu we Francji, zaledwie 16 dni przed ceremonią otwarcia Letnich Igrzysk Olimpijskich, która odbędzie się w tym samym kraju. Samsung jest głównym sponsorem Letnich Igrzysk Olimpijskich, dlatego z pewnością zobaczymy jakąś współpracę. Oprócz ogłoszenia najnowszych wersji składanych telefonów (Galaxy Z Fold 6, Galaxy Z Flip 6), powinniśmy zobaczyć nowe słuchawki douszne, Galaxy Watch 7 i Galaxy Ring.

Samsung po raz pierwszy „w pewnym sensie” zaprezentował Galaxy Ring w lutym w Barcelonie na targach MWC. Ale wydarzenie 10 lipca będzie oficjalną konferencją z premierą nowych urządzeń. Dzięki tweetowi od @TheGalox_ po raz pierwszy przyjrzeliśmy się etui ładującemu Galaxy Ring. Chociaż Samsung pokazał nam już Galaxy Ring, etui ładujące do tej pory pozostawało tajemnicą.

Chociaż etui ładujące do Galaxy Ring prawdopodobnie będzie obsługiwać ładowanie bezprzewodowe, umożliwia również podłączenie kabla do zewnętrznej części akcesorium, gdy pierścień jest umieszczony w uchwycie wewnątrz etui. Samsung nie ogłosił jeszcze specyfikacji swojego pierwszego inteligentnego pierścienia, ale zasugerował, że czas pracy baterii wynosi dziewięć dni, co oznacza, że ​​Galaxy Ring powinien być w stanie znaleźć się przez większą część czasu wokół palca niż w etui ładującym.

Wyciekły obraz etui ładującego Galaxy Ring – Etui ładujące Galaxy Ring pojawia się na wyciekającym obrazie

Producent podobno ogranicza pierwszą serię urządzenia do 400.000 sztuk pierścieni w dziewięciu różnych rozmiarach do wyboru. Z poprzedniego wycieku Evana Blassa wynikało, że jeśli kupujący Galaxy Ring nie zna swojego rozmiaru pierścienia, może zamówić w firmie Samsung zestaw do doboru rozmiaru, aby uzyskać tę informację. Najnowsze plotki mówią, że Galaxy Ring, którego cena będzie mieścić się w przedziale 300–350 dolarów, ma zostać wydany w sierpniu tego roku.

Galaxy Ring będzie współpracował z telefonem Galaxy użytkownika, dostarczając dane dotyczące jego zdrowia i kondycji. Pojawiły się spekulacje, że nie wszystkie funkcje zdrowotne Galaxy Ring o klasie medycznej będą gotowe w momencie premiery, ponieważ Samsung być może będzie musiał poczekać na zgodę FDA, zanim dopuści niektóre czujniki urządzenia do noszenia do analizy danych związanych ze zdrowiem.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Samsung | PhoneArena