T-Mobile daje gwarancję satysfakcji z sieci i rok za 0 zł dla przenoszących numer

Umowę na przeniesienie numeru na abonament komórkowy do T-Mobile można zawrzeć nawet 12 miesięcy przed końcem umowy u dotychczasowego operatora, nie ponosząc przez ten czas opłaty za abonament w magentowej sieci.

Kampania T-Mobile - dobrą siec mamy (czerwiec 2024)

Od teraz osoby, które dołączą do sieci T-Mobile, będą mogły ją przetestować bez zobowiązań przez 30 dni. Oprócz gwarancji satysfakcji z sieci, operator ma również świetną ofertę dla przenoszących numer. Osoby, które zechcą przenieść swój numer komórkowy do T-Mobile będą mogły zawrzeć z T-Mobile umowę na przeniesienie tego numeru nawet 12 miesięcy przed wygaśnięciem umowy z ich obecnym operatorem. Przez ten czas będą mieć dostęp do usług w ramach umowy, którą zawarli z T-Mobile.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: T-Mobile obniża ceny usług roamingu na świecie w strefach 1B i 2

Jeśli nie będziesz zadowolony, masz prawo odstąpić od zawartej umowy i umowy sprzedaży urządzenia w ciągu 30 dni od ich zawarcia. W tym celu wystarczy złożyć oświadczenie o odstąpieniu w dowolnym kanale sprzedaży (w przypadku umów bez urządzeń). Jeśli testowanie sieci wiązało się z zakupem sprzętu, odstąpienie od umowy i umowy sprzedaży oraz zwrot urządzenia muszą nastąpić w miejscu, w którym umowa została zawarta w ciągu 30 dni od ich zawarcia.

W przypadku kanałów online i infolinii, możesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu. Po złożeniu oświadczenia w terminie 30 dni, abonent otrzyma zwrot poniesionych kosztów (abonament, opłatę za telefon, opłatę aktywacyjną). 

W momencie zawarcia z T-Mobile umowy na przeniesienie numeru komórkowego, klienci nie płacą abonamentu za korzystanie z sieci T-Mobile nawet przez 12 miesięcy do czasu przeniesienia numeru. Jedyny abonament, który opłacają to ten u wcześniejszego operatora. W tym czasie przyznany jest numer tymczasowy, zapewniający dostęp do usług świadczonych przez T-Mobile w ramach zawartej umowy, także do sieci 5G. Tym samym, klienci mogą dysponować 2 aktywnymi kartami SIM, a dostęp do sieci T-Mobile uzyskują za 0 zł nawet przez 12 miesięcy w zależności od tego, kiedy dokładnie złożą wniosek o przeniesienie numeru komórkowego u swojego obecnego operatora. 

Co ważne, wraz z zawarciem z T-Mobile umowy na przeniesienie numeru komórkowego, na abonentów czekają także smartfony w atrakcyjnych cenach.

Najnowsza oferta T-Mobile to jedyna taka propozycja na rynku – do jej promocji zaproszono Dawida Siódmiaka, który prowadzi profil instagramowy siodmywswiecie.pl. Influencer, który zasłynął podróżami zarówno po świecie, jaki i kraju, z każdego miejsca daje znać swojej mamie, że wszystko u niego ok.

Kampania reklamowa promująca najnowszą ofertę T-Mobile prowadzona jest w telewizji, w radiu, na nośnikach OOH oraz DOOH, w internecie, social mediach oraz w punktach sprzedaży operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska