Z apką „Food Farmer” szybko znajdziesz świeże produkty rolne ze swojego regionu!

Nowa aplikacja mobilna „Food Farmer” łączący ze sobą bezpośrednio rolników i osoby, które chcą kupować świeże i ekologiczne produkty od lokalnych producentów.

Aplikacja mobilna „Food Farmer”

Polska aplikacja mobilna Food Farmer zdołała przyciągnąć aż 100.000 użytkowników w zaledwie 7 dni! Farmer z wielkopolski chce zrewolucjonizować rolniczy handel detaliczny. Food Farmer umożliwia szybkie znalezienie lokalnych produktów rolnych, dzięki czemu możesz cieszyć się świeżymi i zdrowymi produktami prosto ze swojej okolicy. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika oraz zaawansowanym funkcjom wyszukiwania, zapewnia łatwy dostęp do świeżych warzyw, owoców, mięsa i innych produktów prosto od producentów rolnych z regionu.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Ratuj jedzenie z aplikacją „Too Good To Go”!

Warto wspomnieć, że w Food Farmerze rolnicy przechodzą proces weryfikacji. Głównym zamysłem twórców aplikacji było stworzenie nieskomplikowanego, bezpośredniego połączenia rolników z użytkownikami. Dzięki temu, przy użyciu aplikacji, za pomocą kilku kliknięć można przygotować swoją ofertę lub znaleźć kontakt do oferującego produkty rolnika i umówić się na ich zakup.

Wszytko zaczęło się w 2022 roku, kiedy Sebastian Staniewski (@FIT FARMER) postanowił, że stworzy praktyczne narzędzie, dzięki któremu będzie pomagać rolnikom w dystrybucji detalicznej wytwarzanych w ich gospodarstwach produktów.

Sebastian, rolnik z zamiłowania, prowadzi gospodarstwo mleczne z ponad 500 krowami oraz opowiada o życiu na roli w internecie, gdzie chętnie dzieli się doświadczeniami i wiedzą na temat hodowli krów, i tym, co sprawia, że praca rolników jest tak wyjątkowa i ważna.

Ekrany z aplikacji mobilnej „Food Farmer”
Ekrany z aplikacji mobilnej „Food Farmer”

W tym momencie można śmiało powiedzieć, że Farmer z wielkopolski zrewolucjonizował swoim pomysłem rolniczy handel detaliczny, aplikacja Food Farmer zdobyła 100.000 użytkowników w 7 dni! Po opublikowaniu Food Farmera apka bardzo szybko znalazła się na top liście aplikacji pobieranych w Polsce w kategorii żywność i napoje. Baza kontaktów w aplikacji Food Farmer rozwija się dynamicznie każdego dnia – jest w niej już ponad 1200 rolników.

Aplikację Food Farmer pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Food Farmer