Serial sci-fi „Ja” zadebiutuje w Apple TV+ od 12 lipca

Apple TV+ udostępniło zwiastun zupełnie nowego serialu science-fiction pt. „Ja” w reżyserii Barry’ego L. Levy’ego, którego premiera odbędzie się 12 lipca 2024 roku.

Serial science fiction pt. „Ja” od Apple TV+

Nadchodzący film Apple Original zatytułowany Ja (tyt. oryg. Me) dla wszystkich grup wiekowych przedstawia podróż jednego dziecka do samopoznania, gdy zdaje sobie sprawę, że ma supermoce zmieniające kształt. Nowa szkoła. Nowa rodzina. Nowa supermoc. To czas zmian dla 12-letniego Bena Vasaniego, który odkrywa, że może zmienić się w każdego, kogo spotka. Jako zmiennokształtny Ben musi dowiedzieć się, kim jest i kim chce być.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: „Snoopy na obozie” już 14 czerwca na Apple TV+

Ja opowiada o 12-letnim dzieciaku o imieniu Ben, które w gimnazjum (pełne łobuzów, zauroczeń i szkolnych tańców!) przystosowuje się do nowo powstałej rodziny ORAZ uświadamia sobie, że ma supermoce. Przez cały 10-odcinkowy sezon Ben wyrusza w podróż do samopoznania i dowiaduje się, co naprawdę oznacza posiadanie supermocy. Znajduje sojusznika w swojej przyrodniej siostrze Max, która pomaga mu okiełznać te moce i odkryć tajemnice kryjące się za tajemnicami i tragediami jego społeczności… a wszystko to podczas próby pogodzenia się z tym, co to znaczy być Benem.

W serialu występują Lucian-River Chauhan („Spotkanie”) jako Ben Vasani, Abigail Pniowsky („Przybycie”) jako Max Davis, Dilshad Vadsaria („Druga szansa”) jako Elizabeth Vasani, Amanda Reid („Miss Juneteenth”) jako Carter Kennedy i Jessy Yates („Pulse”) jako Morgan, gościnnie Kyle Howard („Orange County”) jako Phil Davis i Sharif Atkins („NCIS: Hawai’i”) jako Darren Kennedy.

Teraz w serwisie Apple TV+ wypuszczono zwiastun nadchodzącego serialu familijnego Ja (tyt. oryg. Me) – wzruszającej kinowej opowieści o dorastaniu w reżyserii Barry’ego L. Levy’ego („Vantage Point”), której światowa premiera odbędzie się w piątek, 12 lipca.

Ja to serial Apple Original stworzony przez Levy’ego, który jest także showrunnerem, producentem wykonawczym i scenarzystą serialu obok Michaela Dowse’a, Amy Welsh-Hanning i Ebena Russella. Aaron Carew jest producentem nadzorującym. Dowse reżyseruje także wszystkie 10 odcinków.

Serial Ja będzie miał premierę w Apple TV+ w piątek 12 lipca 2024 r.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV Press