Serwis i aplikacja Max już dostępne w Polsce

Serwis HBO Max od dzisiaj zmienia się w Max w naszym kraju – użytkownicy zostają automatycznie przeniesieni do nowej aplikacji.

Aplikacja mobilna „Max: HBO, filmy, VOD i seriale” (Polska)
Aplikacja mobilna „Max: HBO, filmy, VOD i seriale” (Polska)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od wtorku 11 czerwca 2024 roku serwis HBO Max zmienia się w Polsce w Max – nową platformę streamingową z filmami i serialami VOD oraz programami i telewizją na żywo. Aby oglądać treści z serwisu należy pobrać nową aplikację mobilną Max ze sklepów z aplikacjami. Konta i profile dotychczasowych użytkowników HBO Max, wraz z historią oglądania i bibliotką ulubionych tytułów, zostaną automatycznie przeniesione.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Nosowska promuje serwis Max w utworze „Tylko to co chcę”

Pełna nazwa aplikacji w sklepach App Store i Google Play to Max: HBO, filmy, VOD i seriale (ang. Max: Stream HBO, TV, & Movies) i serwis dodał już polski opis oraz ekrany aplikacji.

Max to miejsce, w którym możesz oglądać filmy i seriale HBO, produkcje Max Originals, popularne seriale dokumentalne Discovery, jak również świetne transmisje sportowe. Dodaj te propozycje do swojej listy odtwarzania:

Diuna: Część druga

Długo wyczekiwana kontynuacja przebojowej epopei science fiction z 2021 roku, Diuna: Część druga, opowiada o tym, jak uznany za zmarłego Paul Atryda (Timothée Chalamet) staje na czele rewolucji Fremenów z Arrakis przeciwko nie tylko frakcji Harkonnenów, która eksploatuje planetę, ale też przeciw imperatorowi galaktyki (Christopher Walken).

Igrzyska olimpijskie Paryż 2024

Wszyscy abonenci Max będą mieli dostęp do jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych na świecie — igrzysk olimpijskich — które w tym roku odbywają się w pięknym Paryżu. Widzowie będą mogli śledzić ponad 3800 godzin transmisji na żywo.

Harry Potter

Wybierz się do Hogwartu w kompletnej serii filmów o chłopcu, który uczęszcza do szkoły specjalizującej się w kształceniu młodych czarodziejów. Filmy oparte na bestsellerowych książkach powstały w latach 2001–2011 i opowiadają o przygodach Harry’ego (Daniel Radcliffe), Hermiony (Emma Watson) oraz Rona (Rupert Grint).

Barbie

Hej, Barbie! Jeden z największych przebojów kasowych 2023 roku jest już dostępny w streamingu. Barbie (Margot Robbie) wiedzie na pozór idealne, różowe życie w Barbielandzie z Kenem (Ryan Gosling) u swego boku. Jednak wyprawa do prawdziwego świata wywraca wszystko do góry nogami.

Detektyw: Kraina nocy

W trakcie śledztwa w sprawie zaginięcia załogi stacji badawczej w pobliżu Ennis na Alasce lokalna komisarz policji Liz Danvers (Jodie Foster) oraz Evangeline Navarro (Kali Reis) z policji stanowej mierzą się z różnymi tajemniczymi zdarzeniami, które sugerują udział sił nadprzyrodzonych.

Ród smoka

Fantastyczny świat wykreowany przez George’a R. R. Martina ożywa w tej epopei opowiadającej o dworskich intrygach i zażartych bitwach rodu Targaryenów, który odcisnął piętno na historii Gry o tron.

Gra o tron

W fantastycznym świecie Westeros dziewięć rodów szlacheckich rywalizuje o terytorium i przejęcie Żelaznego Tronu, który daje władzę nad Siedmioma Królestwami. Podczas gdy kontynentem targają walki o władzę, zmarli wypowiadają wojnę żywym. Tymczasem Daenerys Targaryen (Emilia Clarke), córka dawnego króla, powraca do Westeros, by zająć należne jej miejsce i pomścić śmierć swojej rodziny zamordowanej w poprzedniej wojnie domowej.

Nagi instynkt przetrwania

Uczestnicy programu Nagi instynkt przetrwania zostają porzuceni na odludziu bez choćby skrawka odzienia. Muszą przetrwać w dziczy przez 21 dni i dotrzeć w wyznaczone miejsce. Program doczekał się już ponad 15 sezonów emocjonujących odcinków.

Gorączka złota

Wprawdzie amerykańska gorączka złota w sensie historycznym już się zakończyła, ale na Max czeka na Ciebie 12 sezonów programu, w którym to i owo się zabłyszczy.

Oglądaj swoje ulubione filmy, sport, TV, seriale HBO i więcej online w Max

Tu jest co oglądać. Kultowe seriale, nagradzane filmy, najnowsze produkcje oryginalne i ukochane tytuły całej rodziny, w tym świat Harry’ego Pottera, uniwersum DC, Discovery i HBO. Odkryj najlepszą rozrywkę na każdy nastrój i każdy moment. Co więcej, każdy pakiet Max zapewni Ci pełen dostęp do transmisji z Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024.* Zarejestruj się już teraz.

Cenniki pakietów serwisu Max w Polsce (stan na 11 czerwca 2024 r.):

Cennik miesięcznych pakietów serwisu Max w Polsce (stan na 11 czerwca 2024 r.)
Cennik miesięcznych pakietów serwisu Max w Polsce (stan na 11 czerwca 2024 r.)
Cennik rocznych pakietów serwisu Max w Polsce (stan na 11 czerwca 2024 r.)
Cennik rocznych pakietów serwisu Max w Polsce (stan na 11 czerwca 2024 r.)

Z Max otrzymujesz:

 • Dostęp do tysięcy programów telewizyjnych i filmów takich jak Barbie, Wonka czy Diuna.
 • Ogromną bibliotekę producentów i studiów takich jak HBO, Max Originals, Discovery, Cartoon Network, The Wizarding World of Harry Potter, DC, Adult Swim i Discovery Kids.
 • Uniwersum DC, w tym Aquamana, Batmana, Jokera i Supermana.
 • Tytuły HBO i HBO Original, między innymi Seks w wielkim mieście, Detektywa i Reżim.
 • Nagradzane seriale, o których wszyscy mówią, takie jak The Last of Us, Sukcesja, Biały Lotos, Ród smoka, Gra o tron i więcej.
 • Uwielbiane, kultowe programy telewizyjne, takie jak Przyjaciele, Rick i Morty, Wiza na miłość, Domy z potencjałem, Beat Bobby Flay, Poszukiwacze domów, Ulica Sezamkowa, Zwariowane melodie i więcej.
 • Familijną rozrywkę dla wszystkich domowników.
 • Niezwykłe dokumenty i prawdziwe historie.
 • Dostęp do ulubionych filmów oraz seriali w domu i w drodze. Max jest dostępne na telewizorach, przeglądarkach internetowych, tabletach i konsolach do gier.

Możliwości:

 • Łatwo przeglądaj i wyszukuj wszystkie tytuły HBO, filmy, seriale, gatunki i marki.
 • Z wybranymi planami pobieraj filmy i seriale, które uwielbiasz, żeby oglądać je w drodze (liczba pobrań różni się w zależności od planu subskrypcji).
 • Spersonalizuj profile dla całej rodziny z możliwością konfiguracji klasyfikacji wiekowej oraz kodu PIN profilu.
 • Wracaj do oglądania odcinków i filmów na różnych urządzeniach.
 • Oglądaj na wielu urządzeniach jednocześnie (ograniczenia różnią się w zależności od planu subskrypcji).
 • Oglądaj wybrane tytuły z wideo wysokiej jakości i dźwiękiem wielokanałowym.

Dostępność treści i funkcji w Max może różnić się w zależności od regionu. Niektóre tytuły i funkcje wyświetlone powyżej mogą być niedostępne w Twoim kraju. Wybór języków może się różnić w zależności od kraju. Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024 są dostępne w każdym z 3 pakietów bazowych: Podstawowym, Standardowym i Premium.

Twoja subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona zgodnie z ceną Twojego pakietu, o ile nie zostanie anulowana co najmniej 24 godziny przed datą kolejnego odnowienia. Twoje konto App Store zostanie automatycznie obciążone opłatą za odnowienie subskrypcji w tej samej cenie w ciągu 24 godzin przed końcem bieżącego okresu subskrypcji. Możesz zarządzać subskrypcją lub anulować ją, przechodząc do aplikacji App Store lub Subskrypcji w Ustawieniach swojego urządzenia Apple po dokonaniu zakupu.

Ekrany aplikacji mobilnej Max (wersja PL)
Ekrany aplikacji mobilnej Max (wersja PL)

Aplikację mobilną Max: HBO, filmy, VOD i seriale można pobrać bezpłatnie na smartfony, smart TV (przystawki telewizyjne), lub możesz oglądać w przeglądarce internetowej na stronie serwisu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: WarnerMedia Global Digital Services, LLC | Max