Czas na jogę w Apple Watch Challenge 2024

Następne wyzwanie związane z aktywnością na zegarku Apple Watch z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi przypadającego 21 czerwca 2024 roku.

Apple Watch Challenge: Międzynarodowy Dzień Jogi 2024 - odznaki
Apple Watch Challenge: Międzynarodowy Dzień Jogi 2024 – odznaki

Międzynarodowy Dzień Jogi odbędzie się w piątek, 21 czerwca 2024 roku, a Apple świętuje, organizując wyzwanie aktywności (Apple Watch Challenge), dzięki któremu użytkownicy Apple Watchów mogą zdobyć odznakę jogi i zestaw animowanych naklejek jogi.

Znajdź swój flow podczas Międzynarodowego Dnia Jogi. 21 czerwca wykonaj trening jogi trwający co najmniej 10 minut, a zdobędziesz odznaki. Zarejestruj to za pomocą aplikacji Trening lub dowolnej aplikacji, która dodaje treningi do aplikacji Zdrowie.

Aby zdobyć nagrodę w aplikacji 21 czerwca, właściciele Apple Watch muszą zarejestrować swój trening jogi trwający co najmniej 10 minut.

Apple organizuje wyzwania aktywności z okazji różnych świąt i wydarzeń przez cały rok, a w 2019 roku zaczął oferować nagrody z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi.

Każdy trening jogi spełni ten wymóg, pod warunkiem że wybierzesz typ treningu jogi w aplikacji Trening na Apple Watcha lub użyjesz aplikacji, która dodaje treningi jogi do aplikacji Zdrowie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple