CMF Phone 1 – wyciekła cena i zdjęcie smartfona

Ceny budżetowego CMF Phone 1 będą rzekomo rozpoczynać się od 19 999 INR (około 239 dolarów), wskazują na to nieoficjalne grafiki, które wyciekły do sieci.

Nieoficjalna grafika smartfona CMF Phone 1
Nieoficjalna grafika smartfona CMF Phone 1

Submarka CMF by Nothing potwierdziła już istnienie swojego pierwszego smartfona, a zapowiedzi sugerują unikalny design tylnej obudowy. Chociaż firma nie ujawniła jeszcze informacji o cenach, wyciek sugeruje, że ceny CMF Phone 1 będą zaczynać się od 19.999 INR (około 239 dolarów), czyli niższą niż Nothing Phone (2a).

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: CMF Phone 1 może być znacznie tańszy niż budżetowy Nothing Phone

Nothing wprowadziło submarkę CMF, skupiającą się na oferowaniu produktów w przystępnej cenie. Do tej pory firma wypuściła dużą liczbę akcesoriów, w tym wiele bezprzewodowych słuchawek dousznych, smartwatch i ładowarkę GaN o mocy 65 W. Niedawno submarka zapowiedziała swój pierwszy smartfon, CMF Phone 1.

Zgodnie ze zwiastunami udostępnionymi przez firmę, CMF Phone 1 będzie miał unikalny design z tyłu. Istnieje na przykład „Nothing Lock” z charakterystyczną śrubą, która prawdopodobnie umożliwi przymocowanie dodatkowych akcesoriów, takich jak smycze i wsporniki.

Chociaż marka nie ujawniła jeszcze specyfikacji smartfona, wcześniejszy wyciek sugerował, że CMF Phone 1 będzie oferował niewielkie ulepszenie w stosunku do Nothing Phone (2a). Podobno będzie wyposażony w SoC Dimensity 7300, następcę SoC znajdującego się w nowym, niedrogim telefonie Nothing.

Z przecieku wynikało także, że CMF Phone 1 będzie miał baterię o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania o mocy 33 W, aż do 8 GB RAM-u i główny aparat 50 MP z tyłu. Teraz nowy przeciek rzucił światło na możliwą cenę smartfona.

Jego cena ma podobno wynosić 19.999 INR (około 239 dolarów), czyli mniej niż cena, od której zaczyna się Nothing Phone (2a) (12+256 GB, za 419,94 dolarów). Warto zauważyć, że ceny mogą jeszcze bardziej spaść dzięki ofertom i zniżkom w dniu premiery, co prawdopodobnie sprawi, że telefon CMF Phone 1 będzie bardziej przystępny cenowo.

Według plotek CMF utrzyma cenę na niskim poziomie, rezygnując z diod LED Glyph znajdujących się w telefonach Nothing Phone. Teasery sugerowały również, że jest to droga, którą podąża submarka. Oficjalne grafiki promujące sugerowały także, że tył będzie wykonany z tworzywa sztucznego, co może nie sprawia wrażenia telefonu premium, ale pomaga obniżyć cenę i poprawić trwałość.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: GSM Arena | Notebookcheck