DuckDuckGo AI Chat z anonimowym dostępem do popularnych chatbotów AI

DuckDuckGo uruchamia bezpłatny dostęp do anonimowego czatu opartego na sztucznej inteligencji (AI) z możliwością wyboru czterech modeli.

DuckDuckGo Chat AI

DuckDuckGo ogłosiło, że wbudowany czat AI jest dostępny dla wszystkich użytkowników. Bezpłatna funkcja oferuje wybór pomiędzy czterema różnymi modelami sztucznej inteligencji, chroniąc jednocześnie anonimowość użytkownika. Oto wszystkie szczegóły.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Opera współpracuje z Google Cloud, aby zasilić swoją przeglądarkę modelami AI Gemini

DuckDuckGo ogłosiło, że integracja czatu AI opuszcza wersję beta i zostaje oficjalnie uruchomiona:

DuckDuckGo AI Chat to anonimowy sposób na dostęp do popularnych chatbotów AI – obecnie GPT 3.5 Turbo firmy Open AI, Claude 3 Haiku firmy Anthropic oraz dwa modele open source (Meta Llama 3 i Mixtral 8x7B firmy Mistral), a więcej w przyszłości. Z tej opcjonalnej funkcji można korzystać bezpłatnie w ramach dziennego limitu i można ją łatwo wyłączyć.

Oto jak DuckDuckGo opisuje kluczowe funkcje i przyszłe plany:

  • Czaty są prywatne, anonimizowane przez nas i nie służą do żadnych szkoleń z zakresu modelu AI.
  • Znajdź czat DuckDuckGo AI na stronie duck.ai, a także na duckduckgo.com/chat, na stronie wyników wyszukiwania w zakładce Czat lub za pomocą skrótów !ai i !chat. W każdym przypadku trafisz do tego samego miejsca.
  • Ulepszenia są już w toku. Nasz plan działania obejmuje dodanie większej liczby modeli czatów i punktów wejścia do przeglądarki. Badamy także płatny plan zapewniający dostęp do wyższych dziennych limitów użytkowania i bardziej zaawansowane modele.

Czat AI DuckDuckGo działa również w wyszukiwaniu prywatnym. Aby zapewnić większą przejrzystość kwestii prywatności, firma twierdzi, że „dostawcy podstawowych modeli mogą tymczasowo przechowywać czaty, ale nie mają możliwości powiązania czatów z Tobą osobiście, ponieważ wszystkie metadane zostaną usunięte”.

Ekran z DuckDuckGo AI Chat
Czat AI jest zawsze anonimowy. Chcesz zacząć od nowa? Naciśnij przycisk ognia, aby usunąć bieżącą rozmowę.

Więcej szczegółów znajdziesz we wpisie z ogłoszeniem DuckDuckGo AI Chat.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: DuckDuckGo | 9TO5Mac