Opera umożliwia teraz dekorowanie zakładek emotikonami

Przeglądarka internetowa Opera stała się bardziej konfigurowalna dzięki dodaniu nowej opcji przypisywania emoji do każdej karty.

Opera Tab Emojis

Norweska przeglądarka internetowa Opera ogłosiła wprowadzenie nowej aktualizacji, która umożliwia użytkownikom dostosowywanie zakładek za pomocą ikon emoji. Oprócz aspektu zabawy, dodanie emotikonów do kart ułatwia utrzymanie porządku i nadanie priorytetu tym kartom, które są ważniejsze. Tak zwana funkcja Tab Emoji sprawi, że Twoje karty będą się wyróżniać wizualnie na tel pozostałych zakładek.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Opera współpracuje z Google Cloud, aby zasilić swoją przeglądarkę modelami AI Gemini

Świat bez emoji byłby po prostu smutny – nawet nie chcemy o tym myśleć. W tym wydaniu poszliśmy w zupełnie przeciwnym kierunku i stworzyliśmy zakładki z emoji (Tab Emojis). Ta funkcja pozwala użytkownikom Opery dodawać trochę radości bezpośrednio do swoich zakładek, dekorując je buźką, zwierzęciem, owocem, warzywem lub dowolną z ponad tysiąca wybranych emoji.

Aby ozdobić swoje karty i ułatwić ich rozpoznawanie, możesz teraz przypisać do nich emoji, najeżdżając kursorem na dowolną kartę, a następnie uzyskując dostęp do menu pięciu wstępnie wybranych emoji.

Aby uzyskać dostęp do znacznie większej kolekcji emoji, po prostu dotknij przycisku „+”. Należy również dodać, że emoji można całkowicie zmienić lub usunąć w ten sam sposób, w jaki zostały dodane.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Opera Press – Opera now lets you decorate your tabs with emojis