T-Mobile daje zniżki na nowe telefony, jeśli przyniesień stary sprzęt

Operator T-Mobile wystartował z nową kampanią, w której zachęca do recyclingu starych telefonów. A w ramach programu Magenta Moments przygotował dodatkowe akcje specjalne i konkurs! 

T-Mobile Polska - eko promocja na Samsunga Galaxy S23 FE (czerwiec 2024)
T-Mobile Polska – eko promocja na Samsunga Galaxy S23 FE (czerwiec 2024)

Nawet mały gest na ogromne znaczenie, a każdy z nas może się przyczynić do budowania lepszego jutra. Dlatego T-Mobile Polska zachęca wszystkich do zaangażowania się i działania w trosce o naturę. W premierowym spocie telewizyjnym pokazuje, że natura jest warta tego, żeby zachować jej piękno. A dbać o nią powinniśmy wspólnie. W jaki sposób?

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: T-Mobile wyrównuje szanse dla swoich pracowników LGBTQIA+

Wystarczy otworzyć szufladę, wyciągnąć z niej stary, niepotrzebny telefon i oddać go w sklepie T-Mobile. Dzięki temu urządzenie zostanie bezpiecznie zutylizowane i nie będzie stanowiło zagrożenia dla środowiska, a zawarte w nim cenne metale szlachetne zostaną ponownie wykorzystane.

Ale dbanie o planetę to nie jedyny powód, dlaczego warto to zrobić! Oddając sprzęt każdy może wesprzeć wspólną akcję operatora ze Szlachetną Paczką. Im więcej zebranych telefonów, tym większe wsparcie finansowe T-Mobile przekaże organizacji, aby mogła pomagać potrzebującym – nawet milion złotych! 

Przynieś niepotrzebny telefon i odbierz zniżkę na nowy! 

Każdy kto przyniesie zbędny telefon i umieści go w specjalnym pojemniku na odpady elektronicznie w jednym ze sklepów T-Mobile otrzyma zniżkę o wartości 100 złotych na nowy sprzęt. Korzystając dodatkowo ze specjalnej oferty Samsunga Galaxy S23FE można go kupić łącznie aż o 1000 zł taniej!

Specjalne oferty w Magenta Moments 

Ale to nie koniec dobrych wieści! Aby jeszcze #BARDZIEJ zainspirować klientów oraz partnerów do wspólnych działań na rzecz planety, przygotowano specjalne oferty w Magenta Moments

  • Konkurs z ekologicznymi nagrodami – dla osób, którym tematy ekologii i recyklingu są naprawdę bliskie, przygotowano konkurs, w którym do zdobycia jest 50 unikalnych, niepowtarzalnych ekoplecaków, uszytych z billboardów T-Mobile. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy w aplikacji „Mój T-Mobile” od 4 do 18 czerwca dokończyć zdanie: „Działam w trosce o naturę, więc…”. Najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone właśnie tymi wyjątkowymi plecakami. 
  • Limitowana edycja ekotoreb dostępna w aplikacji – operator daje drugie życie starym billboardom, a klienci mogą stać się właścicielami wyjątkowej limitowanej shopperki. Jak skorzystać z oferty? Najpierw należy odblokować ofertę za 100 Serc w programie Magenta Moments. Następnie trzeba udać się do Magenta Experience Centre w centrum handlowym Westfield Mokotów (ul. Wołoska 12, Warszawa) i poinformować pracownika sklepu o chęci skorzystania z oferty, pokazując swój kod w aplikacji. Kod uprawnia do odebrania jednej ekotorby, a wykorzystać go można od 3 czerwca do 31 lipca 2024 roku lub do wyczerpania puli toreb. 
  • Moment eko i zniżki u ekologicznych partnerów – T-Mobile stale powiększa grono partnerów programu Magenta Moments, a wielu z nich działania i produkty ekologiczne ma w swoim DNA. We współpracy z nimi przygotowano oferty dla klientów, dostępne jedynie w programie Magenta Moments. Można tu znaleźć rabaty na naturalne kosmetyki, wegetariańskie i wegańskie produkty spożywcze, suplementy i wiele więcej. 

Szczegółowe opisy akcji i regulamin konkursu dostępne są w aplikacji „Mój T-Mobile” w programie Magenta Moments.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska