„Diabelski taniec: Sekta 7M z TikToka” teraz rozpala Netflixa

Gdy tancerze z TikToka dołączają do firmy menedżerskiej i powiązanego z nią kościoła, na światło dzienne wychodzą niepokojące szczegóły dotyczące jej założyciela.

Diabelski taniec: Sekta 7M z TikToka (serial dokumentalny, Netflix, 2024)

Fani filmów i seriali dokumentalnych Netflixa nie mają chwili oddechu, a najnowszy tytuł Diabelski taniec: Sekta 7M z TikToka (tyt. oryg. Dancing for the Devil: The 7M TikTok Cult) to kolejny przykład o którym jest głośno w sieci. Ten miniserial dominuje obecnie w codziennym TOP 10 – pierwszej dziesiątce najlepszych seriali w Polsce i innych krajach. Serial opisuje kultową grupę stojącą za pewnymi osobistościami z TikToka.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: „Ciemne strony amerykańskich obozów wychowawczych dla młodzieży” od 5 marca na Netflixie

Zapnij pasy, a opowiem Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym nowym dokumencie, który jest obecnie najpopularniejszym serialem Netflixa w USA, a siódmym w Polsce.

W chwili pisania tego tekstu ten serial dokumentalny Netflixa jest numerem 1 w USA. Ma także powiązanie z TikTokiem, ponieważ obejmuje tancerzy, którzy zdobyli dużą rzeszę fanów na platformie. Zawiera także zarzuty prania mózgu i skrajnych nauk religijnych, co może wyjaśniać, dlaczego serial ten zyskał tak dużą oglądalność, że dominuje obecnie w serwisie Netflix bardziej niż jakikolwiek inny tytuł.

Według raportu The Daily Beast firma 7M Films, do której nawiązuje tytuł dokumentu, ma pastora, który uczy o przygotowaniach na „koniec dni”, a także jest właścicielem kilku powiązanych firm, w tym jednej odpowiedzialnej za film o Meghan Markle.

Diabelski taniec: Sekta 7M z TikToka (serial dokumentalny, Netflix, 2024)
Diabelski taniec: Sekta 7M z TikToka (serial dokumentalny, Netflix, 2024)

W centrum historii znajdują się siostry Miranda i Melanie Wilking – obie od dzieciństwa są pasjonatkami tańca. Odniosły sukces w mediach społecznościowych, liczba obserwujących je na TikToku gwałtownie wzrosła i w końcu zaczęły pojawiać się lukratywne oferty partnerstwa z marką. „Jednak w 2019 roku Miranda zaczęła spędzać więcej czasu z członkami powiązanej z kościołem firmy zajmującej się zarządzaniem talentami, która ją reprezentowała, oddalając powoli od rodziny. W końcu zerwała kontakt z rodziną, przez co jej bliscy uwierzyli, że za kulisami dzieje się więcej”.

Trzyodcinkowy miniserial dokumentalny pod tytułem Diabelski taniec: Sekta 7M z TikToka można obejrzeć online w serwisie Netflix:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix | BGR