„Ashley Madison: Seks, kłamstwa i skandal”

Atak hakerski na stronę dla szukających romansu poza swoim małżeństwem ujawnia prywatne dane milionów osób, doprowadzając do rozpadu związków i innych dramatów życiowych.

„Ashley Madison: Seks, kłamstwa i skandal” - serial dokumentalny Netflix (2024)

Serial dokumentalny Netflixa zatytułowany Ashley Madison: Seks, kłamstwa i skandal (tyt. oryg Ashley Madison: Sex, Lies & Scandal) opowiada o skandalu wokół niesławnej strony internetowej Ashley Madison, która zyskała na znaczeniu dzięki skupianiu się na ułatwianiu ludziom romansów pozamałżeńskich.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowy dokument „Hollywood Con Queen” w Apple TV+

Cały model biznesowy witryny został zbudowany wokół mantry składającej się z przesłania: „Życie jest za krótkie. Miej romans.” Dzięki zainteresowaniu mediów i lubieżności związanej z marką firma w końcu zaczęła zarabiać miliony dolarów, zanim nagle runęła.

W nowym serialu dokumentalnym Netfliksa wywiady z byłymi pracownikami i klientami wyjaśniają, co stało się po wycieku, który ujawnił miliony tajemnic użytkowników serwisu.

„Wszyscy wiemy, że niewierność może być niezwykle destrukcyjna i bolesna, ale jednocześnie fakt, że Ashley Madison ma 37 milionów członków, mówi nam o czymś innym, co wszyscy wiemy – że związanie się z jedną osobą na resztę życia jest naprawdę trudne. ” – powiedział Netflixowi reżyser serialu Toby Paton.

Zamiast krytykować ludzi, którzy dołączyli do Ashley Madison, twórcy byli znacznie bardziej zainteresowani zbadaniem, co i dlaczego przyciągnęło ich do tej witryny. Czego szukali? Co działo się w ich związkach? I, co najważniejsze: jaka była wersja wydarzeń ze strony ich partnera?


➔ Gdzie oglądać ten serial online na VOD?

Trzyodcinkowy miniserial dokumentalny Ashley Madison: Seks, kłamstwa i skandal można obejrzeć w serwisie Netflix:

JustWatch logo small

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix | BGR