„Snoopy na obozie” już 14 czerwca na Apple TV+

Uwaga obozowicze! Apple TV+ prezentuje uroczy zwiastun nowego, oryginalnego serialu o Fistaszkach „Snoopy na obozie”, którego premiera odbędzie się w piątek 14 czerwca 2024 roku.

„Snoopy na obozie” Apple TV+ (2024)

Gdy Snoopy i skauci odkrywają, że ich drużynie grozi rozwiązanie, wyruszają na wyprawę, by zdobyć odznaki. Tymczasem Charlie Brown wraz z przyjaciółmi rozkoszują się latem na obozie. Serial animowany Snoopy na obozie (tyt. oryg. Snoopy Camp) powstał na podstawie serii kultowych komiksów Fistaszki (tyt. oryg. Peanuts) Charlesa M. Schulza i wyreżyserowany przez Roba Boutiliera (The Snoopy Show, Snoopy w kosmosie). Snoopy na obozie przedstawia Snoopy’ego i Beagle Scouts wraz z Charliem Brownem i przyjaciółmi bawiącymi się podczas kempingu latem, pełnym przygód.

Teraz serwis streamingowu Apple TV+ zaprezentował zwiastun zupełnie nowego, długo oczekiwanego letniego serialu, którego premiera odbędzie się w piątek 14 czerwca 2024 roku.

Charlie Brown i przyjaciele cieszą się latem w Camp Spring Lake, przemierzając ścieżki ze Snoopym podczas pieszych wędrówek, pływania, siedzenia przy ognisku i wszystkiego, co mają do zaoferowania obozy letnie i zajęcia na świeżym powietrzu.

Nowy serial, wyprodukowany dla Apple TV+ przez Peanuts i WildBrain, oparty jest na komiksie Peanuts autorstwa Charlesa M. Schulza i wyreżyserowany przez Roba Boutiliera . Producentami wykonawczymi są Craig Schulz, Paige Braddock, Boutilier, Josh Scherba, Stephanie Betts i Logan McPherson.

Obejrzyj zwiastun:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ Press – Attention campers! Apple TV+ debuts the adorable trailer for new original Peanuts series “Camp Snoopy” premiering globally Friday, June 14