Zobacz zwiastun serialu „Tatuażysta z Auschwitz”

Już 7 czerwca w serwisie SkyShowtime będzie można obejrzeć wszystkie odcinki serialu „Tatuażysta z Auschwitz”, a już teraz możesz zobaczyć zwiastun.

„Tatuażysta z Auschwitz” SkyShowtime

Nowy serial Tatuażysta z Auschwitz to historia Laliego (Hauer-King), słowackiego Żyda, który w 1942 roku trafił do Auschwitz. Wkrótce po przybyciu Lali zostaje wyznaczony do roli „tätowierera” – jednego z tatuażystów odpowiedzialnych za nanoszenie numerów identyfikacyjnych na przedramiona współwięźniów. Pewnego dnia poznaje Gitę (Próchniak) i rozkwita między nimi miłość, która jest silniejsza niż otaczająca ich przerażająca rzeczywistość.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Ruszyły zdjęcia do serialu „Śleboda” od SkyShowtime

Tak wygląda początek tej niezapomnianej opowieści o uczuciach i odwadze. Para – bezustannie pilnowana przez nieprzewidywalnego oficera SS, Stefana Baretzkiego (Jonas Nay) – jest zdeterminowana, żeby chronić siebie nawzajem i wspólnie przetrwać. Po 60 latach Lali (Keitel), teraz już w dziewiątej dekadzie życia, poznaje ambitną pisarkę, Heather Morris (Lynskey).

Niedawno owdowiały mężczyzna znajduje w sobie odwagę, aby opowiedzieć światu swoją historię. Lali dzieli się z Heather wspomnieniami, stawia czoła mrocznym duchom czasów młodości i wraca do chwil, w których udało mu się znaleźć miłość w tym najstraszniejszym z miejsc.

Scenariusz tego 6-odcinkowego miniserialu został oparty na bestsellerowej powieści Heather Morris, inspirowanej prawdziwą historią Laliego i Gity Sokolov, którzy poznali się jako więźniowie w Auschwitz .

Premiera wszystkich odcinków 7 czerwca 2024 roku tylko w serwisie SkyShowtime.


➔ Gdzie oglądać serial „Tatuażysta z Auschwitz” online na VOD?

JustWatch logo small

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: SkyShowtime