Nowe Eridu – spojrzenie na Zenless Zone Zero od HoYoverse

Otchłań sprawiła, że cywilizacja znalazła się na krawędzi zagłady. Ale ludzkość nadal rozwija się w Nowym Eridu (New Eridu), oazie zasilanej technologią.

Zenless Zone Zero

Grę mobilną RPG akcji zatytułowaną Zenless Zone Zero od HoYoverse możesz zamówić już teraz. Oto, co znajdziesz w tamtejszej fantastycznej metropolii. Mieszkańcy Nowego Eridu naprawdę znają się na walce! Potrafią korzystać z noży, broni palnej i pałek, ale także bardziej zaawansowanego oręża, takiego jak młoty energetyczne czy aktówki zawierające ukrytą broń.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Chroń przyszłość cywilizacji w „Eternal Evolution: Idle RPG”

Zanim wykonasz ruch, rób uniki i ustaw się na jak najlepszej pozycji. Zmiana postaci w odpowiednim momencie pozwala tworzyć potężne kombinacje — a dokładnie tego Ci trzeba, jeśli chcesz poradzić sobie ze wszystkimi przeciwnikami, od stworzonych przez Otchłań (The Hollow) potworów po ogromne, oszalałe z miłości maszyny drążące.

W Nowym Eridu nigdy nie wiadomo, kogo spotkasz w następnej kolejności. W każdej chwili może pojawić się ktoś, kto zaskoczy Cię niezwykłą sztuczką. Jeśli tak się stanie, gratulacje — właśnie udało Ci się zaprzyjaźnić z nową osobą.

Chytre Szaraki (Cunning Hares) zrobią wszystko — za odpowiednią cenę. Uważaj też na „maszynowego kowboja”, dla którego jedna broń to za mało.

Ekran z gry Zenless Zone Zero

Belobog Heavy Industries zajmuje się głównie budowlanką, ale groźnie wyglądający Ben Bigger tak naprawdę jest księgowym firmy. Victoria Housekeeping Co. reklamuje się domową elegancją, ale kryje się pod nią nutka szaleństwa. Sekcja 6 Operacji Specjalnych w Otchłani (Hollow Special Operations Section 6) praktycznie stanowi prawo. Każda frakcja jest czymś więcej, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Musisz tylko poświęcić chwilę na dokopanie się do odpowiedzi.

Ciekawa przyszłość

Pomimo zagrożenia ze strony Otchłani Nowe Eridu rozkwita. Są tu kawiarnie, sklepy z zabawkami oraz wypożyczalnie wideo, więc nie będziesz się nudzić. Oczywiście mowa o chwilach, gdy zrobisz sobie przerwę od walk z mechami i katastrofami nadnaturalnymi.

Na ulicach tego miasta przeszłość miesza się z teraźniejszością i przyszłością.

Jeśli napotkasz tzw. Bangboo, nie daj się zwieść. To nie tylko urocza zabawka, ale inteligentne urządzenie, które może zmienić się w detektywa, ochroniarza i wiele innych form. Znajdziesz je na terenie całego Nowego Eridu. Niektórzy mogliby nawet stwierdzić, że Bangboo są główną atrakcją miasta!

Gra mobilna Zenless Zone Zero będzie miała premierę 4 lipca 2024 roku. Zamów grę już teraz, by mieć dostęp do Nowego Eridu, gdy tylko gra wystartuje.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store Polska