3 nowe śmieszne reklamy karty Apple Card

Firma Apple wypuściła trzy nowe 30-sekundowe reklamy Apple Card, które utrzymane zostały w bardzo humorystycznym tonie.

Kadr z reklamy Apple Card pt. „Sock” - dziurawa skarpeta na dużym palcu i logo Apple Card i tytuł spotu „Sock”
Kadr z reklamy Apple Card pt. „Sock”

Karta Apple Card jest dostępna wyłącznie w USA i można o nią wnioskować w aplikacji Wallet. Wystarczy otworzyć aplikację, dotknąć okrągłego kółka ze znakiem plus w prawym górnym rogu ekranu, a pojawi się menu z nagłówkiem „Dodaj do portfela”. Jedną z opcji jest „Złóż wniosek o kartę Apple Card” – tylko w Stanach Zjednoczonych. Z karty korzysta ponad 12 milionów klientów. Nie są pobierane za nią żadne opłaty, w tym opłaty za zwłokę ani opłaty roczne. Użytkownicy karty Apple Card otrzymują do 3% zwrotu gotówki za zakupy dokonane tą kartą.

➔ ZOBACZ TEŻ: Czekoladowa reklama Apple Card

Każda z trzech nowych reklam dotyczy funkcji Apple Card. Przykładowo, pierwszy z nich pokazuje, jak łatwo można dokonać płatności kartą. Małżeństwo pracuje poza domem, kiedy żona pyta męża, czy zapłacił kartą Apple Card, tak jak prosiła.

Choć odpowiada twierdząco, głosy w tle mówią nam coś innego. Tak więc mąż znajduje swojego iPhone’a i podczas gdy żona jest rozproszona, a sąsiad na to patrzy, mąż szybko płaci rachunek. „Płatności stały się proste. Uruchom ponownie swoją kartę kredytową” – informuje Apple.

Następna reklama skupia się na funkcji Cash Back dostępnej na karcie Apple Card. Jakiś facet siedzi w fotelu i wpatruje się w dziurę w jednej skarpetce, która odsłania jego duży palec u nogi. Tak się składa, że ​​spogląda na swojego iPhone’a, który pokazuje, że otrzymał 5,87 dolarów zwrotu w postaci dziennej gotówki, dodając do sumy z pozostałych dni. Robi więc dokładnie to, czego można od niego oczekiwać.

Zebrany zwrot gotówki wykorzystuje na zakup skarpetek w internecie. „Otrzymuj codzienny zwrot gotówki” – mówi Apple – „Wydawaj je od razu”. Miejmy nadzieję, że nasz bohater wyrzuci swoją skarpetkę (tą, która jest święta).

Trzecia i ostatnia reklama Apple Card zaczyna się od tego biednego faceta, który próbuje dopasować sweter, mimo że wygląda na to, że skurczył się o kilka rozmiarów w suszarce, odsłaniając jego brzuch. Jego żona patrzy na niego, a on na nią. Z iPhone’em w dłoni żona korzysta z wyszukiwarki w aplikacji, aby dowiedzieć się, gdzie sweter został wcześniej kupiony, i kupuje go ponownie. „Szybko znajdź wcześniejszy zakup, na wypadek gdybyś musiał go zrobić ponownie” – radzi Apple.

Chociaż partnerem Apple’a w zakresie Apple Card pozostaje Goldman Sachs, obie strony rozważały wyjście z porozumienia i pojawiły się spekulacje na temat zastąpienia Goldman Sachs przez Apple Chase.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | PhoneArena