Nowa odsłona „Assassin’s Creed Mirage” – mobilna przygoda AAA w HD

Assassin’s Creed Mirage zagrasz tylko na iPhonie 15 Pro, iPhonie 15 Pro Max oraz każdym iPadzie z czipem M1 lub nowszym.

Assassin’s Creed Mirage

Seria Assassin’s Creed zabrała nas w emocjonującą podróż przez wieki. Teraz na horyzoncie pojawił się kolejny rozdział, Assassin’s Creed Mirage, który wkrótce będzie dostępny w App Store. Po raz pierwszy wersja na urządzenia mobilne stanowi odzwierciedlenie gry przeznaczonej na komputery i konsole. I tak się składa, że wiemy co nieco na temat tego, czego można się po niej spodziewać.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowatorska odsłona gry „Assassin’s Creed Rebellion”

Akcja gry mobilnej ma miejsce na IX-wiecznym Bliskim Wschodzie i przedstawia losy Basima Ibn Ishaqa — znanego z Assassin’s Creed: Valhalla — który z ulicznego złodzieja staje się ważnym członkiem Ukrytych, tajnej organizacji walczącej z Zakonem Starożytnych.

Przemierzaj tętniące życiem ulice IX-wiecznego Bagdadu, nie daj się wykryć i znajdź odpowiedzi na dręczące Cię pytania.

Ekran z gry mobilnej „Assassin’s Creed Mirage”
Ekran z gry mobilnej „Assassin’s Creed Mirage”

Assassin’s Creed Mirage to powrót do gatunku fabularnej skradanki akcji, jak zawsze z zachowaniem historycznego autentyzmu. Wspinaj się, wykonuj akrobacje na ulicach Bagdadu i korzystaj z nowego, niezwykłego systemu prowadzenia śledztwa, aby odkrywać kolejne tajemnice.

Gra obsługuje popularne kontrolery oraz akcesoria MFi. Umożliwia również sterowanie wirtualne, dzięki któremu możesz grać, gdziekolwiek zechcesz.

Assassin’s Creed Mirage można pobrać za darmo. Pełną wersję gry odblokujesz, dokonując jednorazowego zakupu w aplikacji. Zamów grę już dziś, a kiedy trafi do App Store’a – planowana data to 6 czerwca 2024 roku, Twoje urządzenie pobierze ją automatycznie:

W Assassin’s Creed Mirage wcielasz się w Basima, sprytnego złodziejaszka nękanego koszmarnymi wizjami, poszukującego odpowiedzi oraz sprawiedliwości. W następstwie zabójczego aktu zemsty Basim ucieka z Bagdadu i dołącza do starożytnej organizacji zwanej Ukrytymi. Poznając jej tajemnicze rytuały i podstawowe zasady, będzie on szlifował swoje unikalne umiejętności, odkryje swą prawdziwą naturę i wreszcie zrozumie nowe kredo. Kredo, które odmieni jego los w sposób, jakiego nie byłby sobie nawet w stanie wyobrazić.

Ciesz się pełnowartościowym, przepięknym i wciągającym doświadczeniem z serii Assassin’s Creed z oszałamiającą grafią wspieraną przez nową generację sprzętu Apple.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store | Ubisoft