Nawet do 6 kanałów PREMIUM za darmo na Dzień Dziecka od Televio

Na Dzień Dziecka telewizja internetowa Televio udostępnia swoim użytkownikom kanały PREMIUM dla najmłodszych widzów, w tym CBeebies i Disney Junior. Subskrybenci mogą z nich korzystać przez cały czerwiec całkowicie za darmo. 

Televio – Dzień Dziecko 2024 kanały dla dzieci za darmo przez cały czerwiec

Telewizja internetowa Televio przygotowała dla najmłodszych widzów prezent z okazji Dnia Dziecka. Od 1 czerwca we wszystkich pakietach podstawowych będą dostępne kanały Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, CBeebies, Duck TV i Duck TV Plus. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla osób, które subskrybują ofertę BASIC lub FAMILY, bo to właśnie w tych dwóch pakietach będzie można znaleźć dodatkowe kanały.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowa wersja aplikacji Televio na Apple TV!

  • Do pakietu BASIC zostały dodane kanały Disney Channel, Duck TV, Duck TV Plus, CBeebies, Disney Junior i Disney XD.
  • Do pakietu FAMILY zostały dodane kanały CBeebies, Disney Junior i Disney XD.

Na wszystkich dodatkowych stacjach dostępne są funkcje przewijania kanałów i nagrywania. Użytkownicy mogą odtwarzać audycje do 7 dni wstecz i nagrywać do 120 godzin. Dodatkowe kanały dla dzieci będą dostępne za darmo w pakietach BASIC i FAMILY od 1 do 30 czerwca 2024 rok.

Świętuj Dzień Dziecka przez cały miesiąc!

Dodatkowe kanały to wspaniała rozrywka dla najmłodszych widzów, ale i nie tylko. W ramówce znajduje się wiele pozycji do oglądania dla całej rodziny, a także kilka seriali dla młodzieży. Sprawdź, co dokładnie oferują kanały. 

CBeebies – Kanał prezentuje na antenie inspirujące i bogate w wartościowe treści programy dla najmłodszych. W ramówce znajdują się nagradzane tytuły jak „Blue” czy „Hey Duggee”. Od 1 czerwca na antenie pojawią się „Kręciołki” i serial „Piotruś Królik”.

Disney Channel – Stacja kieruje swoją ofertę do dzieci w różnym wieku. Na antenie prezentowane są popularne seriale animowane, np. „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”. Z nowości znajdziemy tu „Potworną robotę”.

Disney XD – Kanał skierowany do starszych dzieci i młodzieży. Kanał prezentuje tak popularne seriale animowane, jak „Fineasz i Ferb”, „Sowi dom” czy „Wodogrzmoty Małe”.

Disney Junior – Stacja kieruje swój program do widzów w wieku przedszkolnym. Oferuje seriale animowane o tematyce edukacyjnej i rozrywkowej w tym „Myszka Miki: Frajdomek”, „Spidey i superkumple” lub „Superkoty”.

Duck TV i Duck TV Plus – Kanały skierowane są głównie do najmłodszych widzów, którzy mogą tutaj znaleźć proste treści dostosowane do ich wieku. Krótkie i kolorowe filmy animowane, które uczą i bawią.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Televio