Brad Pitt i George Clooney to „samotne wilki” w zwiastunie filmu WOLFS Apple’a

Apple i Sony Pictures wypuściły zwiastun „WOLFS” – filmu fabularnego Apple Original Films, w którym Brad Pitt i George Clooney grają dziwnie podobnych fachowców ze świata przestępczego.

Film WOLFS Apple Tv Original Sony Pictures (Brad Pitt i George Clooney, 2024)
Film WOLFS Apple Tv Original Sony Pictures (Brad Pitt i George Clooney, 2024)

Aktorzy George Clooney i Brad Pitt pracowali już wcześniej przy serii Oceans 11, ale teraz połączyli siły w nowym filmie Wilki (tyt. oryg. WOLFS). Jest to komedia akcji, w której Clooney gra rolę profesjonalnego majstra, który przybywa na miejsce zbrodni, aby usunąć ciało i posprzątać. Szybko dołączył do niego inny fachowiec, grany przez Pitta, który ma podobny ubiór, nastawienie i wykonuje bardzo podobną pracę.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Ruszyły zdjęcia do „Lady Love” – seks, miłość, pieniądze i szalone lata 80 w RFN

Dwa „samotne wilki” są zmuszone do współpracy, gdy w grę wchodzą narkotyki i inne czynniki. Para spędza resztę nocy, radząc sobie z nakręcającą się sytuacją, która wkrótce wiąże się z pościgiem samochodowym, bronią i bardzo słabo ubranym mężczyzną, który prawie zostaje potrącony przez samochód.

W filmie, będącym wspólnym przedsięwzięciem Sony Pictures Entertainment i Apple Original Films, występują także Amy Ryan Austin Abrams i Poorna Jagannathan.

Film WOLFS, który nie ma jeszcze oceny, trafi do kin w Stanach Zjednoczonych 20 września 2024 roku. Prawie na pewno ostatecznie trafi do serwisu Apple TV+, choć prawdopodobnie stanie się to kilka miesięcy po premierze kinowej.

Poniżej możesz obejrzeć zwiastun filmu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple