Przebiegnij 5 km i zdobądź odznakę Apple Watch Challenge

Następne wyzwanie związane z aktywnością na zegarku Apple Watch odbędzie się 5 czerwca 2024 roku z okazji Światowego Dnia Biegania.

Apple Watch Challenge: Światowy Dzień Biegania (5 czerwca 2024 roku) - odznaka i naklejki
Apple Watch Challenge: Światowy Dzień Biegania (5 czerwca 2024 roku) – odznaka i naklejki

Apple planuje kolejne wyzwanie związane z aktywnością na zegarku Apple Watch na środę 5 czerwca 2024 roku, czyli na Światowy Dzień Biegania. Jest to wyzwanie związane z aktywnością na Apple Watchu, którego Apple nie oferował w przeszłości, więc jest to nowy dzień i nowa nagroda do zdobycia przez posiadaczy smartwatchów firmy z Cupertino.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Wyzwanie Apple Watch Challenge z okazji Miesiąca Serca 2024

Aby ukończyć wyzwanie, właściciele Apple Watcha będą musieli 5 czerwca 2024 roku zarejestrować trening biegowy o długości co najmniej pięciu kilometrów!

Ruszaj w drogę, przemierzaj szlak lub stąpaj z okazji Światowego Dnia Biegania! Zarejestruj trening biegowy i przebiegnij co najmniej 5 km w środę 5 czerwca, aby zdobyćspecjalną odznakę.

Osoby, które ukończą wyzwanie, odblokują specjalną odznakę w aplikacji Aktywność wraz z animowanymi naklejkami, których można używać w aplikacjach Wiadomości i FaceTime.

Wyzwanie Światowego Dnia Biegania to drugie nowe wyzwanie wprowadzone przez firmę Apple w 2024 roku i następuje po wyzwaniu Dnia Medytacji z 21 maja br.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | Macrumors