Nothing Phone (2a) Special Edition z czerwonymi, żółtymi i niebieskimi akcentami

Nothing oficjalnie zaprezentowało specjalną edycję smartfona Phone (2a), będącą nowym, żywym podejściem do przezroczystego projektu smartfona.

Nothing Phone (2a) Special Edition

Model Nothing Phone (2a) Special Edition z limitowanej edycji jest pierwszym urządzeniam marki, w którym połączono kolory czerwony, żółty i niebieski – wszystkie kolory podstawowe używane oddzielnie w poprzednich produktach Nothing – tym razem w jednym urządzeniu.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: CMF Phone 1 może być znacznie tańszy niż budżetowy Nothing Phone

Przezroczysta estetyka, z której słynie Nothing, pozostaje sercem Phone (2a) Special Edition, z dodatkiem odważnych akcentów w kolorze podstawowym, które nadają projektowi nowy wymiar. Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem na blogu Nothing, edycja specjalna Phone (2a) „celebruje kolory podstawowe i ich miejsce w tożsamości marki Nothing”.

Adam Bates, dyrektor ds. projektowania Nothing’s, wyraził podekscytowanie premierą specjalnej edycji telefonu Phone (2a), podkreślając eksplorację podstawowej palety kolorów i nawiązanie do kultowych inspiracji projektowych z przeszłości. Bates wierzy, że nowy projekt podnosi smartfon z funkcjonalnego urządzenia do uderzającego dzieła sztuki.

Specyfikacja Nothing Phone (2a) Special Edition (maj 2024)
Specyfikacja Nothing Phone (2a) Special Edition (maj 2024)

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy zaprezentować Phone (2a) Special Edition. Pierwszy produkt eksplorujący naszą paletę kolorów podstawowych; czerwony, niebieski i żółty. Jego ogólna estetyka nawiązuje do niektórych z naszych modeli z przeszłości, tworząc jednocześnie nowy wyraz dla smartfona. Przekształcenie funkcjonalnego urządzenia w uderzające dzieło sztuki.

Phone (2a) Special Edition ma tę samą specyfikację, co oryginalny Phone (2a), wyposażony w 6,7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1080 x 2412 120 Hz, procesor Dimensity 7200 Pro SoC, główny aparat 50 MP z OIS, ultraszerokokątny aparat 50 MP, aparat do selfie 32 MP i akumulator o pojemności 5000 mAh z możliwością ładowania przewodowego o mocy 45 W. Urządzenie działa także pod systemem Android 14.

Edycję specjalną Phone (2a) można kupić od dziś (jest dostępny w ograniczonej liczbie) na oficjalnej stronie Nothing, a ceny zaczynają się od 1449 zł, w zależności od regionu. Urządzenie będzie można także kupić w Londynie, w sklepie Nothing’s w Soho, od soboty 1 czerwca 2024 roku.

Nothing Phone (2a) Special Edition

Dzięki nowej, wyróżniającej kolorystyce i ograniczonej dostępności edycja specjalna Nothing Phone (2a) Special Edition prawdopodobnie przypadnie do gustu zarówno entuzjastom technologii, jak i miłośnikom designu. Chociaż może nie oferować żadnych nowych funkcji w porównaniu do oryginalnego Phone (2a), jego wyjątkowa estetyka sprawia, że ​​jest to cieakwa opcja na rynku smartfonów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nothing Community | PhoneArena