Do 9 czerwca PlayStation Plus taniej nawet 30%

Z okazji Days of Play możesz skorzystać z okazji PlayStation na gry i akcesoria oraz na roczne subskrypcje PlayStation.

PlayStation - Days of Play 2024

Dołączając do PlayStation Plus możesz skorzystać z ogromnej promocji z okazji Days of Play na 12 miesięcy wybranego abonamentu: 30% zniżki na Premium, 25% zniżki na Extra i 20% na Essential. Oznacza to, że nowi subskrybenci, lub Ci którzy obecnie nie posiadają wykupionego planu mogą skorzystać z promocji na roczną subskrypcję PlayStation Plus odpowiednio w cenach: 441 zł za Premium (zamiast 630 zł), 390 zł za Extra (zamiast 520 zł) oraz 236 zł za Essential (zamiast 295 zł).

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowa gra „Tomb Raider” może ukazać się za „niecały rok”

Aby sprawdzić jaka zniżka przysługuje dla Twojego konta musisz zalogować się na stronie PlayStation Plus. Ceny mogą różnić się dla poszczególnych pakietów dla użytkowników, którzy obecnie korzystają już z subskrypcji PlayStation Plus na konsole PS4 i PS5.

Z najnowszej promocji na subskrypcje PlaysStation Plus z okazji Days of Play można skorzystać od 29 maja do 9 czerwca 2024 roku.

Promocje na subskrypcje PlayStation Plus z okazji Days of Play 2024
Promocje na subskrypcje PlayStation Plus z okazji Days of Play 2024

Samo wydarzenie potrwa do 12 czerwca 2024 roku, a Sony przygotowało sporo atrakcji, które można sprawdzić na oficjalnej stronie wydarzenia. Oprócz promocji na cyfrowe wersje gier (nawet do 60%), dostęp do Netflixa, konsole PS i PS VR2 i akcesoria organizowane jest także wydarzenie Community Challenge w ramach Days of Play, w ramach którego możesz pomóc społeczności PlayStation ukończyć trzy ekscytujące wyzwania w grach. Jeśli się uda, każdy zdobędzie nagrodę.

Do 12 czerwca można też przejść na wyższy plan subskrypcji za dodatkową opłatą, jeśli do 9 czerwca wykupimy Essential lub Extra w promocyjnej cenie.

Cennik PlayStation Plus Premium z okazji Days of Play 2024
Cennik PlayStation Plus Premium z okazji Days of Play 2024

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Sony Playstation blog