Apple TV+ teraz za darmo dla francuskich abonentów CANAL+

Abonenci telewizji kablowej Canal+ we Francji mogą teraz bezpłatnie oglądać Apple TV+ w aplikacji Apple TV.

Apple TV+ za darmo dla abonentów CANAL+ we Francji
Apple TV+ za darmo dla abonentów CANAL+ we Francji | zrzut ekranu: 9To5Mac

Nieco ponad rok temu Apple ogłosiło podpisanie przełomowej umowy z francuskim dostawcą telewizji kablowej Canal+, która udostępniała treści Apple TV+ bez dodatkowych opłat. W tamtym czasie dostęp do bezpłatnych filmów i programów odbywał się za pośrednictwem aplikacji Canal+.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowy kanał Viasat True Crime od 6 czerwca w Polsce!

Minął rok, a teraz Apple i Canal+ jeszcze bardziej rozszerzyły swoje partnerstwo. Użytkownicy mogą teraz połączyć swój Apple ID z subskrypcją Canal+ i odblokować Apple TV+ w samej aplikacji Apple TV.

Oznacza to, że użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich zwykłych funkcji ekosystemu Apple’a tak, jakby osobno płacili za Apple TV+, z tą różnicą, że jest ona bezpłatna w ramach abonamentu Canal+.

Zamiast konieczności uzyskiwania dostępu do seriali i filmów w samodzielnej aplikacji myCANAL, abonenci mogą uzyskać bezpłatny dostęp do treści w aplikacji Apple TV, korzystając z takich funkcji, jak współdzielona kolejka Up Next, sterowanie Siri i inne integracje.

Francuscy abonenci Canal+ mogą użyć tego linku, aby powiązać swoje konto CANAL+ z kontem Apple ID. Następnie można otworzyć aplikację telewizyjną i znaleźć kanał Apple TV+. Jeśli ktoś już subskrybuje Apple TV+ na swoim koncie Apple ID, proces łączenia kont automatycznie zajmie się dostosowaniem płatności, dzięki czemu użytkownicy nie będą płacić za dostęp do serwisu dwa razy.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 9TO5Mac