Jeszcze więcej UFO w czerwcu na kanałach HISTORY!

Sprawdź zapowiedzi programowe kanałów HISTORY i HISTORY2 na czerwiec 2024 roku – fani UFO się ucieszą!

History Channel UFO (czerwiec 2024)

Czerwiec to początek lata, a na HISTORY Channel będzie to Lato nie z tej Ziemi! W specjalnym paśmie programowym widzowie zobaczą najlepsze programy dotyczące UFO, m.in. UFO: tajne akta kosmitów, UFO: łowcy prawdy, Wyjaśnić niewyjaśnione i Niewyjaśnione tajemnice świata.

Gwiazdy lombardu Pawn Stars s 24
W niedziele od 9 czerwca o 12:00 na HISTORY 10×60’

Gwiazdy lombardu powracają! Czy Rick Harrison i jego współpracownicy z kultowego lombardu Gold&Silver w Las Vegas odróżnią prawdziwe skarby od zręcznych podróbek? W programie, oprócz odkrywania najcenniejszych skarbów Ameryki, nie zabraknie humorystycznych sporów i rodzinnej rywalizacji, z jakich znany jest klan Harrisonów.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: „Tajemnice terakotowych wojowników” od 12 czerwca w Netflixie

Lato nie z tej Ziemi – pasmo programowe

W poniedziałki i wtorki o 20:00 od 3 czerwca 2024 roku na HISTORY.

Czerwiec to start wakacji, a na HISTORY będzie to Lato nie z tej Ziemi. Widzowie poznają „Tajne akta kosmitów”, spróbują „Wyjaśnić niewyjaśnione”, razem z „Łowcami prawdy” odkryją raporty UFO. To tylko niektóre z programów, które będzie można oglądać w paśmie Lato nie z tej Ziemi w każdy poniedziałek i wtorek od godz. 20 na HISTORY Channel.

UFO: tajne akta kosmitów UFOs: TOP Secret Alien Files
W poniedziałek, 3 czerwca o 20:00 na HISTORY 1×120′

Policjanci i wojskowi na co dzień chronią innych i im służą, jednak kiedy stają oko w oko z UFO, ich poświęcenie wystawione jest na wyjątkową próbę. Fabularyzowane rekonstrukcje wydarzeń, opisanych w autentycznych tajnych aktach dotyczących UFO, dobitnie pokazują, jak daleko muszą posunąć się osoby z pierwszej linii frontu, by strzec cywili przed spotkaniami z obcymi.

UFO tajne akta kosmitów (History)

UFO: łowcy prawdy UFO Conspiracy: Hunt for the Truth
We wtorek, 4 czerwca o 20:00 na HISTORY 1×120′

W ciągu 70 lat od domniemanej katastrofy UFO w Roswell wielokrotnie pojawiały się zarzuty, jakoby władze zatajały informacje o istnieniu kosmitów. W programie specjalnym przyglądamy się najsłynniejszym, jak i mniej znanym, raportom na temat UFO, które podobno zostały celowo ukryte przed opinią publiczną.

Wyjaśnić niewyjaśnione The Evidence of The Unexplained
W poniedziałki od 10 czerwca o 20:00 na HISTORY 25×60’

Władze na całym świecie twierdzą, że UFO jest prawdziwe, ale czym jest i czy stanowi zagrożenie? Ta seria zawiera historie o niemożliwej inżynierii i przerażających bliskich spotkaniach, analizuje najlepsze i najnowsze dowody uchwycone przez kamerę, jak również zeznania naocznych świadków tego tajemniczego zjawiska.

Wyjaśnić niewyjaśnione UFO (History)

Tajne akta UFO: nowe otwarcie Alien Files Reopened
W poniedziałki od 10 czerwca o 21:00 na HISTORY 8×60’

„Tajne akta UFO: Nowe otwarcie” wynoszą badania nad zjawiskiem niezidentyfikowanych obiektów latających na wyższy poziom, odsłaniając fakty na temat najbardziej niezwykłych spotkań z Obcymi, w tym dzięki materiałom ze źródeł rządowych z całego świata.

Tajne akta UFO: nowe otwarcie (History, 2024)

Czy te wydarzenia są ledwie inscenizacją, częścią masowego planu dezinformacyjnego, czy też mogą być… prawdziwe? Czy to możliwe, że istoty z obcych planet podpatrują ludzkość od wieków? Jeśli tak, to dlaczego? A jeśli nie, i sprawa jest dęta, dlaczego rządy całego świata wydają rocznie setki milionów dolarów na jej zbadanie?

Niewyjaśnione tajemnice świata The UnXplained with William Shatner s 3
We wtorki od 11 czerwca o 20:00 na HISTORY 10×60’

„Niewyjaśnione tajemnice świata” to cykl kanału History poświęcony największym tajemnicom na świecie, od osławionych świateł z Marfa i dziwnych okoliczności śmierci generała Pattona, przez tragedię na Przełęczy Diatłowa, po Włócznię Przeznaczenia i Trójkąt Bermudzki. Narracji i wywiadom z ekspertami będą towarzyszyć stylizowane rekonstrukcje. Dokument, którego gospodarzem i producentem wykonawczym jest zdobywca Złotego Globu oraz nagrody Emmy, William Shatner (Star Trek, Orły z Bostonu), prezentuje najbardziej fascynujące, dziwne i niewytłumaczalne tajemnice świata.

Niewyjaśnione tajemnice świata (History Channel)

W każdym z jednogodzinnych odcinków poznamy wypowiedzi naukowców, historyków, świadków zdarzeń i ich uczestników, którzy spróbują wyjaśnić, jak to możliwe, że coś z pozoru niemożliwego, jednak zaistniało. Począwszy od tajemniczych budowli (jak koralowy zamek na Florydzie), przez tak zwane „miejsca zła” (na przykład Białe Miasto w Hondurasie), aż po dziwne stworzenia czy rytuały – serial „Niewyjaśnione” zbada zagadki intrygujące ludzkość od wieków.

Złoto generała Yamashity Lost Gold of World War II
We wtorki o 21:05 od 4 czerwca na HISTORY2 16×60’

Program „Złoto generała Yamashity” odkrywa jedną z największych tajemnic II wojny światowej. Gdy alianci nadciągali na wschód w 1945 roku, japońskie oddziały dowodzone przez tamtejszego generała -Yamashitę – miały ukryć na Filipinach skarby warte fortuny. Na kosztowności miało składać się złoto, biżuteria i bezcenne artefakty skradzione innym narodom.

Teraz grupa amerykańskich poszukiwaczy podąża tropem wskazanym przez świadka, który twierdzi, że widział na własne oczy, jak żołnierze Yamashity ukrywali ogromną liczbę skrzyń. Mieli zakopać skarb w tunelach, a następnie zabezpieczyć wejścia detonując materiały wybuchowe i podkładając bomby-zasadzki. Ekipa musi teraz odszyfrować kod pozostawiony przez sekretne stowarzyszenie, by uniknąć pułapek i odkryć legendarny skarb.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HISTORY Channel